Інвестором стало ТОВ «Інститут клітинної терапії».

Про це повідомили у КМДА.

У повідомленні зазначили, що будівництво об’єкта інвестування здійснюватиметься на земельній ділянці, площею 1,2 га. Наразі там розташовані об’єкти комунальної власності – нежитлові будівлі загальною площею 2482,8 кв. м. Знесення та списання вказаних об’єктів відбуватиметься за рахунок коштів інвестора згідно з рішенням Київської міської ради.

Відповідно до розроблених передпроєктних пропозицій, медичний заклад міститиме палатне відділення на 8 754 кв. м, амбулаторно-поліклінічний заклад на 8 250 кв. м, пункт швидкої допомоги на 221 кв. м, паркінг на 49 місць. Проте остаточні техніко-економічні показники об’єкта інвестування та детальна інформація щодо нього визначатимуться на підставі розробленої та затвердженої в установленому порядку проєктної документації.

Згідно з умовами інвестиційного конкурсу, строк будівництва об’єкту не має перевищувати семи років.

Наразі Департаменту економіки та інвестицій КМДА доручено укласти відповідний інвестиційний договір із замовником будівництва – комунальним некомерційним підприємством «Київська міська клінічна лікарня № 18» та переможцем конкурсу. Строк дії інвестиційного договору – 15 років.

Фото: unsplash