Кожен охочий зможе онлайн долучитися до дискусійних панелей щорічного Міського форуму розвитку громадянського суспільства.

Розпочнеться подія 23 листопада о 10:15. Про це повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

«Департамент суспільних комунікацій організовує форум для представників громадянського суспільства вже п’ять років поспіль. За цей час громадська активність киян відчутно еволюціонувала, і нині наш соціальний капітал значно зріз у порівнянні з першим форумом 2017 року. Сьогодні кияни – це активні учасники розвитку столиці. Під час форуму ми обговоримо важливі для громадянського суспільства теми. Зокрема, інструменти участі, які можуть використовувати жителі столиці для впливу на прийняття міських рішень. Ми вважаємо, що ця інформація має бути доступною кожному. Тому Міський форум розвитку громадянського суспільства відбудеться у комбінованому форматі. Учасники Форуму – експерти в питаннях громадянського суспільства, будуть обговорювати теми дискусійних панелей у студії. А глядачі зможуть дивитись пряму трансляцію форуму на онлайн-платформах, де матимуть можливість поставити спікерам свої запитання», – розповів Роман Лелюк.

Міський форум розвитку громадянського суспільства триватиме три дні. Кожен день заходу буде присвячений окремій темі:

  • 23 листопада: дискусійна панель «Стан розвитку громадянського суспільства»;
  • 26 листопада: дискусійна панель «Велика демократія через локальну взаємодію»;
  • 2 грудня: дискусійна панель «Громадський бюджет – Київ: Level up!».

Трансляцію першого дня форуму можна буде переглянути на телеканалі «Київ». Крім того, усі дні форуму будуть транслюватися на YouTube Департаменту суспільних комунікацій та на Facebook-сторінці Департаменту.

Фото: Фейсбук