29 жовтня пройде щорічна Міжнародна конференція DistributionMaster-2021: «Нова реальність – виклики і рішення» промо

Новини
29 жовтня пройде щорічна Міжнародна конференція DistributionMaster-2021: «Нова реальність – виклики і рішення»	    	              
              промо

29 жовтня в Києві зберуться топ-менеджери дистрибуційних та виробничо-торговельних компаній з усіх областей України та країн ближнього зарубіжжя на Щорічній Міжнародній Конференції DistributionMaster-2021: “Нова реальність – виклики і рішення”.

У програмі Конференції – виступи власників і топ-менеджерів компаній: BERTA group, GFK Ukraine, INVENTOR SOFT, Kantar, Кормотех, TERRA FOOD UKRAINE, TradeMasterGroup, FADO, Тедіс Україна, ЮПЕКО, зокрема:

 • Марина Забарило, комерційний директор Consumer Panel & Services Ukraine GfK розкаже про  ключові драйвери поведінки покупця в новій нормальності (на прикладі ринків FMCG)
 • Марина Костроміна, Аccount Director Kantar в Україні виступить з аналітикою поведінки споживачів та розповість про виявлення існуючих трендів в каналах дистрибуції.
 • Олександр Махорт, директор з продажу в Україні та на міжнародних ринках компанії ЮПЕКО (ТОВ Сабріз) висвітлить тему стратегій і тактик планування збільшення доходу та розповість про практичні кейси підвищення прибутковості продажів
 • Михайло Таран, керуючий директор в Україні компанії INVENTOR SOFT виступить з доповіддю про  Критерії вибору ІТ-системи для управління товарними запасами і закупівлями.
 • Жанна Єнікеєва, тренер з трейд-маркетингу та мерчандайзингу Тренінгового Центру TradeMasterGroup поділиться практичними методами і рекомендаціями щодо створення планограм, а також розкаже сучасний тренд викладок згідно місій покупців і потреб на сьогодні.
 • Максим Пейков, виконавчий директор TERRA FOOD UKRAINE розповість як досягти балансу інтересів між виробниками та дистрибуторами – сьогодні і на стратегічну перспективу.
 • Про наріжний камінь в трикутнику побудови взаємодії логістики, комерції та закупівель розкаже Єивген Нкушин, директор з логістики дистрибуційної компанії FADO.
 • Тетяна Ільєнко, засновник компанії TradeMasterGroup виступить з доповіддю на тему управління командами в умовах VUCA-світу.
 • Іван Даниленко, комерційний директор BERTA group розповість про стратегію лідера як розвиток сучасного дистрибутора food, non-food напрямків (кейс BERTA group)
 • Керівник «Кормотех» з продажу в Західній Україні Максим Цимбал розкриє практичний кейс від Кормотех щодо принципів вибору і оцінки своїх дистрибуторів.

На даний момент програма Конференції активно формується та доповнюється.

Участь у Конференції надасть можливість учасникам:

 • Відстежити тренди/тенденції розвитку ринку Дистрибуції
 • Отримати ідеї і нові практичні інструменти для розвитку бізнесу
 • Відкоригувати стратегію розвитку бізнесу з урахуванням тенденцій і рекомендацій експертів
 • Отримати цінний досвід з кейсів провідних компаній щодо оптимізації витрат і збільшення рентабельності бізнесу
 • Представити свою Компанію на міні-виставці, презентувавши новинки продукції та рішень
 • Показати себе як надійного партнера і підкреслити статус компанії як сильного і прогресивного гравця ринку
 • Ознайомитись і провести переговори з потенційними замовниками, партнерами.

Під час конференції для учасників будуть організовані Столи переговорів у форматі Виробник–Дистрибутор, які є унікальною можливістю для прямих переговорів відразу з декількома компаніями на одному майданчику.

Серед учасників:

 • Виробники: Фенікс Інвест Трейд, Юка-інвест, Авеста, TERRAFOOD, Український Бекон, КЛІОН ГРУП, Захід Спеція, Теплі моря, IDS BORJOMI UKRAINE, TM ZINKA, ТД Серафима, Т Престиж, ЮПЕКО, ДП Лакталіс Україна, Мейсон Трейд, ANTABeauty, СИНГЕНТА, SantaVita, Кормотех, АТЛАНТИК-ГЕЙЗЕР, Вельта Косметик, Голд Дроп-Україна, Наша Сила та ін.
 • Дистрибутори: МАРСОТ, Регно Італія УА, GLOBAL BEVERAGE TRADE, Група компаній “АЛБО”, СТК АВАНГАРД, Львівська Пивна Компанія, ПМП Лоцмен, АБ Плюс, ФОП Хачатрян З.В., Berta group, Fado, Тедіс Україна, Медіко, Фордевінд, WALDI, STV group та ін.
 • ІТ, логістика, послуги для бізнесу: АТС, Спілка Автоматизаторів Бізнесу, INVENTOR SOFT, АФФС, Паперовий Змій, GFK Ukraine, Kantar, Youcoach та ін.

Також буде впроваджено Спеціальний проект – Галерею Новинок для провідних постачальників і роздрібних мереж України і зарубіжжя, де будь-який виробник/ ритейлер, який бере участь в заході, зможе розмістити зразки своєї продукції.

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися на Конференцію DistributionMaster-2021: «Нова реальність – виклики і рішення» можна за посиланням ТУТ, де також можна переглянути відгуки учасників і фото-звіт з конференції DistributionMaster-2020.

Використовуйте промокод: KYIVTV та отримайте знижку 5%.

Обговорити умови участі в Конференції в якості Партнера (спонсора) і швидко зареєструватися як учасник можна за телефоном: +38 067 828 2259

Фото: прес-служба

Новини

15 Червня 2024

Подруга підлітка зняла на відео, як її приятель знущається з пенсіонера: як відреагували у поліції

Зеленський прибув до Швейцарії для участі у Саміті миру

«мир в обмін територію на – це анексія»

14 Червня 2024

«Нам потрібен мир, але найперше слід гарантувати безпеку України і Європи»

Росія отримала від КНДР до 5 млн артилерійських снарядів – Міноборони Південної Кореї

Канада розширює санкції проти Росії

13 Червня 2024

У Києві прокурор привласнив речовий доказ – мільйонну суму

Зеленський анонсував «важливі рішення» й укладення безпекових угод зі США й Японією

Уряд Великої Британії анонсував понад 280 млн євро допомоги Україні

12 Червня 2024

ЄС запроваджує мита до 38,1% на електромобілі з Китаю. Пекін погрожує заходами у відповідь

Міністр оборони Німеччини оголосив про передачу Україні 100 ракет для систем Patriot

На саміті G7 будуть оприлюднені нові заходи покарання Росії – Білий дім

11 Червня 2024

У Києві розривають чергову вулицю: знову прорив труби

Всі новини ⇢