Актор столичного театру, який виступав на підтримку ЗСУ, переїхав до росії
Головне![Актор столичного театру, який виступав на підтримку ЗСУ, переїхав до росії Актор столичного театру, який виступав на підтримку ЗСУ, переїхав до росії](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_0148-27.jpg)
Про це написав на своїй Facebook-сторінці театральний режисер Олександр Жила.
Як виявилося, Гліб тепер працює в російській компанії, яка займається зйомкою інтерв’ю та інших комерційних роликів – сам актор нерідко з’являється в роликах компанії.
![](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_0184-17-scaled.jpg)
У Facebook актора все ще зазначено, що він живе у Києві та працює у Театрі юного глядача на Липках.
А коли актор у 2022 році їздить з концертами до наших військових, а у 2023 опиняється в росії, це як? Мені хтось може пояснити, що там у голові? Яка ж мудра казочка “Фарбований Лис”, і скільки ще чарівних перетворень до і після Перемоги на нас чекає”, – відреагувала на вчинок колеги по цеху актриса Римма Зюбіна.
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →