Алкоголь після 23 години: скандальний ОАСК може скасувати заборону продажу алкоголю в нічний час вже у листопаді Київ ТБ

Новини
Алкоголь після 23 години: скандальний ОАСК може скасувати заборону продажу алкоголю в нічний час вже у листопаді	    	              
              Київ ТБ

Позов до суду подала Державна регуляторна служба.

У ОАСК 19 жовтня відбулося перше засідання у справі про скасування заборони продажу пива, окрім безалкогольного та іншого спиртного з 23.00 години вечора до 10.00 ранку. На засідання суду не прийшли представники Київської міської ради, його перенесли на 9 листопада.

В ефірі програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» депутат Київради Владислав Трубіцин розповів, хто найбільше зацікавлений у відміні заборони та чому рішення Київради 2018 року суперечить чинному законодавству.

За словами депутата від “Слуги народу”, найбільше у відміні рішення зацікавлені оптова та роздрібна торгівля спиртними напоями. “Доступ киян до купівлі алкогольних напоїв вночі дуже обмежений. І це схоже б’є по кишенях підприємців або ж крупних торгівельних мереж”, – додав Владислав Трубіцин. Депутат зазначив, що з 2018 року значно зменшився продаж алкоголю з нелегальних і тимчасових споруд, так званих МАФів. “Більшість людей перейшли до великих мереж, магазинів або споруд, які мають більше 20 квадратних метрів у своєму користуванні. І там вже інша відповідальність. А коли це було в кіосках, і кіоски нелегальні були і походження продукції незрозуміле”, – прокоментував ситуацію депутат.

Проте й досі доводиться боротися з нелегальним продажем алкоголю. “У боротьбі з нелегальною торгівлею спиртними напоями вночі та наливайками не обійтися без допомоги поліції. Вони мають право на складання протоколу адміністративної відповідальності. Працівник благоустрою при цьому просто можуть демонтувати нелегальний МАФ”, – зазначив депутат Київради.

Владислав Трубіцин вважає, що якщо позивачі програють суд, вони будуть оскаржувати рішення. Адже Державна регуляторна служба подала позов до суду через те, що рішення про позбавлення ліцензії магазинів, які продають алкоголь у нічний час суперечить нормам закону про позбавлення ліцензії. Бо у законі немає такого пункту, як позбавлення ліцензії через порушення заборони реалізації алкогольних напоїв у нічний час.

“Тобто рішення Київради 2018 року суперечить чинному законодавству. Взагалі я впевнений, що заборона продажу алкоголю вночі це дуже правильне рішення. Потрібно лише привести рішення Київради у відповідність до чинного законодавства”, – зазначил Владислав Трубіцин.

Отже, для врегулювання ситуації необхідно просто внести зміни до рішення Київради 2018 року.

Фото: pixabay

Новини

20 Червня 2024

стверджує, що все майно «купила власним коштом»

19 Червня 2024

У Києві переплатили за електроенергію майже 12 мільйонів гривень

Верховна Рада підтримала законопроєкт про військову поліцію

Малюська прокоментував повідомлення про надання адмінпослуг за наявності військово-облікових документів

18 Червня 2024

Справа підтримки України буде однією з ключових під час головування Польщі в ЄС – уповноважена прем’єра

«Приймаю вітання» – депутат Ради Гончаренко відреагував на заочний вирок у Росії

Африканська країна відкликала підпис під комюніке Саміту миру

17 Червня 2024

Делікатеси для тварин: Київський зоопарк закупить овочі та фрукти

У Мінфіні очікують в найближчі тижні досягнення з кредиторами угоди про реструктуризацію

З 80 до 78 скоротилося число країн, які підписали Бюрґенштокське комюніке

16 Червня 2024

Наступний Саміт миру можуть провести до президентських виборів у США – глава МЗС Швейцарії

«Не бачу проблеми» – Кулеба прокоментував заклики учасників Саміту миру до діалогу з Росією

Сунак щодо бажання Росії капітуляції України: «цього ніколи не станеться»

Всі новини ⇢