Scale_1200
Scale_1200

Шахрайська "могила" у столицi: пiдступний аферист Могильник позичив бiльше $100 тис. у киянки та вiд

Ми дуже часто позичаємо гроші, не задумуючись, як не бути ошуканим, коли береш чи даєш у борг. Як виявилось, часто-густо довiрливiстю та добротою громадян користуються усiлякi аферисти, якi прагнуть збагатитися за рахунок щирих людей. Вовки в овечiй

Ми дуже часто позичаємо гроші, не задумуючись, як не бути ошуканим, коли береш чи даєш у борг. Як виявилось, часто-густо довiрливiстю та добротою громадян користуються усiлякi аферисти, якi прагнуть збагатитися за рахунок щирих людей. Вовки в овечiй шкурi дiють багатьма шляхами, аби обдурити людей. Один з них - позика коштiв пiд розписки та доровори поруки. Про черговий такий ганебний випадок стало вiдомо нашим журналiстам. Подробицi - у статтi про фiнансову драму киянки.

 Уперше житель м. Полтава Могильник Володимир Васильовичвзяв у борг кошти у мешканки м. Київ Миронової Ніни Григорівни6 листопада 2010 року. Борг становив значну суму - десять тисяч сімсот п’ятдесят доларів США. Довірлива жінка легко позичила свої заощадження приватному підприємцю, директору стоматологічної клініки «Одонтопрактика» Приватного підприємства «Фірма ВЛМ». Чоловік обіцяв їх повернути через пів року - до 06 травня 2011 року. 

Вдруге, 3 грудня 2010 року, Володимир Васильович позичив у Ніни Григорівни дещо скромнішу суму - кошти у розмірі п’ять тисяч триста сімдесят п’ять доларів США, які він зобов’язався повернути вже до 3 червня 2011 року.

Дивно, але, не отримавши попередніх позик, Ніна Григорівна вже втретє наступає на ті ж граблі, і знову, довіряючи позичальнику, дає в борг Володимиру Васильовичу 02 жовтня 2011 року ще п’ять тисяч доларів США. Отримані від Миронової грошові кошти він, як завжди, теж обіцяв повернути до 1 січня 2012 року.  Спритному шахраю й на цей раз вдалося запудрити мiзки жiнцi, вiн пообiцяв золотi гори та заспокоював, що все буде добре, мовляв, грошi поверну, переживати не треба та психологiчно тиснув на Нiну, манiпулюючи нею i зловживаючи довiрою.

Дуже важко відмовитися від грошей, які так легко приходять. І знову, вже вкотре, 24 листопада 2012 року, Володимир Васильович отримав у борг від доброї та щирої Ніни Григорівни вже солідну суму – грошові кошти у розмірі аж дев’яносто три тисячі доларів США, які сучасний Остап Бендер зобов’язався повернути вже до 24 листопада 2014 року.

На підтвердження своїх зобов’язань позичальник власноруч написав розписки, якими він підтверджував факт отримання грошових коштів.

Довго чекала жінка свої позичені заощадження. Не отримавши обіцяного боргу, Миронова вирішила підстрахуватись, і 12 лютого 2020 року Ніна Григорівна Миронова та Товариство з обмеженою відповідальністю «Грут»        м. Київ уклали Договір поруки, в якому вказали, що у випадку невиконання позичальником, Могильником Володимиром Васильовичем, своїх зобов’язань за чотирма розписками, що укладені між довірливою жінкою та недобросовісним боржником від 03 грудня 2010 року, від 06 листопада 2010 року, від 02 жовтня 2011 року та від 24 листопада 2012 року, Поручитель - вищевказане Товариство, зобов’язується сплатити жінці-Кредитору разом за всі перелічені зобов’язання i суму заборгованості чоловіка-боржника.

У вказаний у Договорі поруки строк Могильник Володимир Васильович борги не повернув. 15 червня 2020 року Миронова Ніна Григорівна звернулась до Поручителя - ТОВ «ГРУТ» з вимогою погасити існуючі заборгованості, але відповіді не отримала. Поручитель теж не виконав умови Договору поруки.

Вiдтак були порушенi права та законні інтереси позичальниці, передбачені положеннями чинного законодавства України.

Та вже дев’ять років поспіль, з 2011 року і по сьогоднішній день, Ніна Григорівна неодноразово, в усній та письмовій формі, зверталася до Володимира Могильника з вимогою повернути позичені гроші, однак боржник жодних дій для погашення заборгованості не робив. На сьогоднiшнiй день борг Могильника перед киянкою становить близько 14 тисяч доларiв (!!!). Тож жінка вимушена була звернутись до суду. Крiм того, за фактами шахрайських дій правоохоронцями вже відкрито кримінальне провадження та ведеться розслідування. На сьогоднi не вiдомо, скiльки людей таким пiдступним шляхом Могильник ввiв в оману, щоб заволодiти коштами таких же добрих, вiдкритих та щирих громадян.

Сподіваємося, що вищевказана життєва історія допоможе вам в усвідомленому виборі щодо позики та допоможе зберегти та примножити ваші заощадження, зберегти дорогоцінний час, гроші та нерви.Довіряючи іншим, будьте готові до наслідків.

Ми ж у свою чергу берем цей випадок на свiй контроль та iнформуватимемо читачiв надалi про перебiг даної  справи.

Далi буде...