БЕБ завершило розслідування проти Ігоря Коломойського у справі про мільярдні махінації з ПриватБанком

Новини
БЕБ завершило розслідування проти Ігоря Коломойського у справі про мільярдні махінації з ПриватБанком

Детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) України оголосили про завершення досудового розслідування проти відомого бізнесмена Ігоря Коломойського. За підсумками розслідування, встановлено порушення за кількома статтями Кримінального кодексу України, що включають зловживання в банківській сфері і незаконне заволодіння активами на загальну суму понад 11 мільярдів гривень.

Під час розслідування виявлено, що підозрюваний уникав внесення 5,8 млрд грн до каси банку та незаконно заволодів більше ніж 5,3 млрд грн. Ці кошти були незаконно легалізовані. Частина грошей була отримана через кредити від банку, який контролювався олігархом, включаючи понад 2 млрд грн.

Слідчі також виявили, що підозрюваний організував заволодіння понад 3,3 млрд грн від компанії "УКРНАФТА" і інших учасників за допомогою фіктивних договорів.

Наразі стороні захисту надано доступ до матеріалів справи для ознайомлення.

“Матеріали досудового розслідування, де оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених 4 статтями Кримінального кодексу, відкрито стороні захисту для ознайомлення. Оперативний супровід – Служба безпека України, Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора”, - йдеться в повідомленні БЕБ.

Читайте також на порталі “Kyiv24 - Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області напередодні провели обшуки в офісних приміщеннях компаній, які займаються постачанням харчових продуктів для Міноборони. Обшуки провели в рамках розслідування кримінального провадження стосовно ухилення від сплати податків.

Київ24

Новини

27 Березня 2025

Засідання Контактної групи з оборони України відбудеться у квітні

Зеленський: важливо визначити склад європейського контингенту в Україні

Юрист пояснює причини другого громадянства Оленича

26 Березня 2025

У Києві викрили чотири схеми ухилянтів: затримано організаторів

Зеленський: Росія підтверджує небажання до миру атаками дронів

Суд виніс вирок за неправдиве повідомлення про замінування Південного мосту

25 Березня 2025

Зеленський розкрив деталі часткового припинення вогню та моніторингу

Держдеп США не коментує заяви про можливе визнання анексованих територій

Заборгованість киян за гарячу воду та опалення зросла до 8 млрд грн

24 Березня 2025

Дипломатія з росією: тиск і санкції на фоні агресії

Депутат Мережко про ілюзії США щодо припинення ударів по енергетиці росії

Зеленський закликав до тиску на росію для припинення ударів

23 Березня 2025

Зустріч з представниками США триває в Ер-Ріяді

Всі новини ⇢