Бурмаку обурило те, що Кошовий та Винник не хочуть воювати на фронті

Головне
Бурмаку обурило те, що Кошовий та Винник не хочуть воювати на фронті

В інтерв’ю Аліні Доротюк Марія Бурмака розкритикувала позицію Кошового, інформує НВ.

«Він казав: «Який з мене вояка, який з мене снайпер». А я б хотіла запитати: «А який із мого рідного брата артилерист, 43 бригада? А який із мого двоюрідного брата Павла, який зараз під Харковом перебуває. А який був боєць і взагалі військовий із сина Свєти Поваляєвої й Тараса Ратушного — Роман Ратушний. Блискуче освічений хлопець. А який був вояка з Артемія Демида, сина Іванки Демид зі Львова. Які це вояки взагалі? А це хлопці, які пішли й тримали свій чин. І багатьох із них уже немає. І цей список величезний. Треба, щоб усі розуміли, що немає спеціальних людей, яких готували до війни. Немає тих воїнів, які, як вікінги, мають встати й піти. Таких людей немає. Йдуть хлопці, які, здавалося б, та де йому воювати, він навіть не служив. Хлопці, які з поганим зором в окулярах, які просто йдуть. Багато з них пішли самі. Мій рідний брат пішов сам у військкомат, його призвали. Людей призивають, і вони йдуть. Який вояка з Віталія Козловського, якого зараз призвали. Це хибне уявлення, що хтось призначений, а хтось — ні. Усі сини своїх матерів, які їх люблять, і які в глибині душі не хочуть, щоб вони воювали. І ніхто не хоче помирати. Це перший базовий інстинкт. Але люди йдуть і захищають батьківщину. Оце дуже сильно мене кольнуло у серце. У багатьох моїх друзів діти не повернулися з фронту, вони не були призначені до війни», — зазначила артистка.

Виконавиця висловилася і про Олега Винника, який проживає у Німеччині. «Бачила фрагменти його інтерв’ю. Він сказав, що на фронті непотрібно бути „гарячими“, а „гарячими“ потрібно бути на сцені. Це те саме, що сказав Кошовий. Бути гарячим на сцені і йти на фронт — це різні речі. Є фронт, де люди стоять на смерть. Є один фронт, і є люди, які на фронті, а є люди, які на сцені й можуть збирати кошти, але це все одно не фронт», — говорить співачка.

Бурмака підтримала Віталія Козловського, який пройшов військову підготовку: «Він багато зробив грубих помилок. Для того, щоб не робити помилок, треба дивитися на кілька кроків уперед. Він зробив помилки: виступав на Дні перемоги, дружив зі Штепою, і ми з вами прекрасно розуміємо, що такі кроки насправді це легітимізація того „руського миру“, який до нас зрештою прийшов. Це грубі помилки. Але ми не титани — ми люди, а люди роблять помилки. Вони іноді їх виправляють. Вони іноді шкодують. Їх все одно будуть хейтити і до цього треба бути готовим».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Віталій Козловський поділився кадрами з тренувань.

powerukraine

 

 

КиївNews