Черг немає. Як у мечеті «Ар-Рахма» в Києві запрацював центр COVID-вакцинації

Новини

В центрі вакцинації зможуть вакцинуватись усі охочі віком від 18 років, а також підлітки віком 12+ за наявності рутинних щеплень, згідно з календарем профілактичних щеплень.

Про це повідомляє МОЗ.

Під час відкриття перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Комаріда подякував Верховному Муфтію України шейху Ахмеду Таміму та імаму-хатибу мечеті Ар-Рахма шейху Хасану Ахатову за те, що попри COVID вони закликають мусульман щепитися та надають шанс зробити вакцинацію більш доступною кожною.

“Ми робимо усе можливе, щоб кожен житель України міг отримати щеплення та захистити себе й оточуючих від важкого перебігу COVID-19 та смерті. Відкриваючи центр вакцинації в мечеті Ар-Рахма, ми розширюємо можливості для охочих вакцинуватися”, – зазначив перший заступник очільника МОЗ Олександр Комаріда.

“Наш пункт вакцинації відкритий не лише для прихожан мечеті. Він працюватиме для всіх бажаючих. Особливо зручно буде для тих людей, які живуть поблизу. Релігія зобов’язує нас зберігати життя та берегти своє здоров’я. Пророк Мухаммад сказав: “Не буде досконалою Віра мусульманина, якщо він не бажає іншим того ж, що бажає собі з добра”, – зауважив імам-хатиб мечеті Ар-Рахма шейх Хасан Ахатов.

Як повідомляє  телеканал “Київ” в ефірі “Київ. NewsRoom”, станом на зараз черг немає, медики очікують людей. В мечеті можна буде вакцинуватись всіма доступними в Україні вакцинами на даний момент, а саме: Pfizer, CoronaVac, Moderna та AstraZeneca. Зробити це можна через HELSI.me, або ж в порядку живої черги.

“Мечеть знаходиться на горі “Щекавиця”, і ті хто проживає неподалік від неї зможуть швидко вакцинуватись. Особливо це стосується літніх людей. В нашій релігії сказано що потрібно берегти своє здоров’я та життя”, – наголосив  імам-хатиб мечеті Ар-Рахма шейх Хасан Ахатов.

Мечеть «Ар-Рахма» є першою соборною мечетю Києва. Її будували протягом 1996-2011 років Духовним управлінням мусульман України поблизу історичного Щекавицького кладовища. Сьогодні її можна відвідати всім охочим, а також є можливість послухати безкоштовні лекції про Іслам.

Нагадаємо, 15 листопада у готелі “Національний” відкрився пункт вакцинації.

Фото: МОЗ

Новини

25 Вересня 2022

у російському полоні залишаються декілька тисяч українців

Мобілізація в РФ може бути використана для посилення Росгвардії – британська розвідка

Внаслідок обстрілу Херсона загинув проросійський ексдепутат ВР – ЗМІ РФ

Путін 30 вересня може заявити про анексію окупованих територій – російські медіа

Росія за добу на війні в Україні втратила 400 військових

Зеленський назвав гарантії для російських військових, які здаються в полон

Україна ініціює засідання Радбезу ООН через заходи Росії щодо приєднання окупованих територій

24 Вересня 2022

Голова Євроради вважає, що ЄС повинен приймати росіян, які тікають від мобілізації – ЗМІ

Міжнародний бізнес, який лишається в РФ, матиме допомагати владі в мобілізації – Кулеба

Посол США Брінк відреагувала на початок так званих референдумів

Забудовники знищують унікальний ліс на Київщині (ФОТО)

МЗС позбавило посла Ірану акредитації через використання РФ іранського озброєння

Блінкен попередив Китай про «наслідки» в разі надання Росії зброї

Всі новини ⇢