Чиновники провели рейд по благоустрою Оболоні: виявили 5 аварійних дитмайданчиків Київ ТБ

Новини
Чиновники провели рейд по благоустрою Оболоні: виявили 5 аварійних дитмайданчиків	    	              
              Київ ТБ

Аварійні ігрові елементи на дитмайданчиках мають бути демонтовані.

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на таелеканалі “Київ”.

Сьогодні комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою проінспектувала, як тривають роботи з активного прибирання міста на Оболоні. Це вже п’яте комісійне обстеження, які протягом жовтня проведуть у всіх районах столиці.

«Лише під час перевірки ми виявили п’ять аварійних дитячих майданчиків, що потребують негайного відновлення. Загалом їх у районі чимало. Є кілька шляхів: створити окреме комунальне підприємство, яке буде займатись винятково майданчиками. Такі вже ефективно працюють у Подільському та Деснянському районах», – прокоментував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Також можна через депутатів від району подавати адреси до Програми економічного і соціального розвитку, щоб передбачити фінансування на наступний рік. ОСББ та ЖБК можуть відновлювати власними силами та брати на баланс.

«У будь-якому випадку, прибудинкові території мають слугувати жителям і бути безпечними, а не запущеними ділянками із іржавими конструкціями», – сказав він.

Кулеба додав, що проблеми Оболоні характерні для всіх районів:

 • незавершені аварійні розриття;
 • захаращені території;
 • великогабаритне та побутове сміття, що вивозиться із затримками, особливо біля об’єктів соціальної сфери – шкіл, садочків;
 • каналізаційні люки, що закриті рештками бетонних плит;
 • занедбані спортивні та дитячі майданчики.

Так, на вулиці Архипенка комісія виявила пункт прийому вторсировини, який необхідно терміново демонтувати. Також в одному з будинків на Архипенка майже повністю заблоковано вхід до під’їзду, адже не відновили благоустрій після розриття.

«Це додає купу незручностей мешканцям. Дав два дні відповідальним, аби повернути мешканцям тротуар. Спитаю з голови району особисто», – зауважив Олексій Кулеба.

Виїзні інспекції КМДА пройдуть в кожному з десяти районів Києва. Після кожного обстеження комісія складає протокол за понад 30-ма пунктами, у якому зазначає тип проблематики та терміни виконання.

Зазначимо, із 1 жовтня в Києві стартував місяць посиленого прибирання та впорядкування міського простору, який триватиме до 15 листопада. Після завершення активної фази прибирання інспекція благоустрою перевірить виконання всіх доручень, зазначених у протоколах комісії. За результатами роботи кожен район Києва отримає своє місце в рейтингу.

Фото: скріншот