Чоловік, який врятував дитину в парку Перемога, виявився поліцейським

Новини
Чоловік, який врятував дитину в парку Перемога, виявився поліцейським

Двоє поліцейських з Івано-Франківщини урятували маленьку дитину, яка впала в озеро.

Сталося усе у столичному парку “Перемога”, де копи гуляли у свій неробочий час, інформує ТСН.

Поліцейські з Івано-Франківщини Ігор та Володимир нещодавно приїхали до столиці на сесію до академії, напередодні ввечері вирішили  пройтися парком Перемога.

У воді за кількадесят метрів, каже Ігор, побачив рожеву дитячу куртку. Тоді поліцейський управління охорони Ігор побіг до водойми – дорогою скидав верхній одяг. Володимир, який працює у ювенальній поліції – якраз із дітьми, допомагав колезі із берега.

«На адреналіні. Як в воду забіг, я не пам’ятаю, я йшов за інерцією. Я вже в воді легені стисло, дихати не давало», – пригадує чоловік.

У цьому озері дуже багато качок, і от за однією із версій, що дитина потягнулася до птаха, але не втрималася на березі і шубовхнулася у воду.

Ігор каже – думав, що озеро неглибоке, але дна у воді не відчув. У той час дитину відносило течією. «Її врятувало, що вона була у балоновій куртці і в памперсі. Повітря під капюшон і тримала на плаву», – кажуть чоловіки.

Ігор схопив дівчинку і почав тягнути до берега. Там вже передав дитину колезі. Це усе на мобільні фільмували перехожі, які збіглись на крики.

Вони передали дитину її рідним, і самі побігли перевдягатися, аби не захворіти. На ранок, кажуть, прокинулися відомими. «Телефон червоний, всі дзвонять, дякують, виписують в соцмережах», – розповідають копи.

Вийшла на зв’язок і мати дівчинки. «Дякувала нам, бажала здоров’я», – додає Ігор.

На початку листопада поліцейські повернуться додому, на Франківщину, але до того вже домовилися із батьками дитини і самою урятованою Софійкою зустрітися на чай, а разом із тим і провести профілактичну бесіду.

Фото: скріншот