Йому загрожує штраф або обмеження волі на строк до п'яти років.

Про це повідомила Поліція Києва.

У повідомленні зазначили, що порушник відповідатиме перед законом за свої дії, спрямовані на розпалювання національної і релігійної ворожнечі та ненависті до представників єврейської національності, а також образи їх почуттів на підставі релігійних переконань. Фігуранту загрожує до трьох років позбавлення волі.

Нагадаємо, у грудні 2020 року до столичної поліції надійшло повідомлення про те, що на Контрактовій площі невідомий перекинув один із символів єврейської общини. За вказаним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження та оперативно встановили особу порушника.

До слова, підозрюваний сам виклав у соцмережі відео, на якому він перекидає ханукію. Чоловіка звати Андрій Рачок; він вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

Крім того, у центрі Києва на Майдані Незалежності 28 листопада вандал спробував зруйнувати Ханукію, встановлену напередодні. За інформацією на телеграм-каналі Об’єднаної єврейської громади України, до погрому нібито причетний Юрій Тебенко. Також, з ним був ще один чоловік на ім’я Андрій Рачок, який у 2020 році намагався повалити Ханукію на Подолі.

Фото: Фейсбук