Чиновники заволоділи коштами київських комунальників: злочинна схема

Новини
Чиновники заволоділи коштами київських комунальників: злочинна схема

Чиновник, у минулому керівник Департаменту Київської міської державної адміністрації, разом з колишніми керівниками одного зі столичних комунальних підприємств привласнили 180 тисяч гривень. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

Кошти розкрадали шляхом безпідставного нараховування грошових премій. Надбавки присуджувалися начебто за виконання особливо важливої роботи та за інтенсивність праці.

Грошові операції були вчинені без дозволу органу управління майном. Також до схеми причетні спільники ексдиректора Департаменту. Їх підозрюють у заволодінні коштами комунального підприємства та службовій недбалості.

Безпідставні виплати здійснювалися чиновниками в період з липня по грудень 2020 року.

За нарахування безпідставних доплат чиновники постануть перед судом.

Нагадуємо, що на Київщині знайшли холодильну камеру, в якій окупанти катували українців. Поліція вже знайшла тіла двох закатованих чоловіків. Про це повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов. В поліції опублікували відео свідчення очевидця, який пережив тортури.

Представники дружини Медведчука заявилися за майном у Пущі-Водиці. Третього жовтня юристи компанії Оксани Марченко прийшли повертати майно Віктора Медведчука у Пущі-Водиці під Києвом. Юристи, які представилися представниками компанії “УКРКАПІТАЛ”, прийшли на прилеглу до маєтку Віктора Медведчука територію з вимогою передати контроль над об’єктом. Відомо, що компанія належить дружині Медведчука Оксані Марченко, – пишуть “Kyiv24”.

Київ24