_________________
_________________

Что не так с ремонтом Дарницкой площади

Киевляне обратились к Кличко. Юрист комментирует

29 серпня 2019 року на сайті КМДА було опубліковано інформацію про те, що Віталій Кличко обіцяє завершити реконструкцію Дарницької площі до кінця сезону. Яна Біла, асоційований партнер, адвокат Адвокатська фiрма GORO legal, розповіла Kiev24, про якість будівництва та побажання громадян щодо змін. 

«Столичні дорожники працюють і вдень, і вночі, аби встигнути виконати роботи на запланованих об’єктах інфраструктури. Сьогодні капітально  оновлюють одразу кілька великих магістралей, мостів та транспортних розв’язок. Наприклад, на Дарницькій площі, де нещодавно розпочали капітальний ремонт проїжджої частини, вже облаштували нижній шар асфальту на проїзді від проспекту Соборності на Харківське шосе»,  написав мер. 

За його словами, роботи тривають і на самій площі. Вже за кілька тижнів там вкладатимуть новеньке асфальтне покриття.

«До речі, як запевняють дорожники, нові матеріали, що почали використовувати в будівництві столичних доріг, більш якісні і витривалі. Завдяки високому вмісту в них щебню щільних порід, що утворює своєрідний «кам’яний скелет», покриття не піддається деформаціям. На капітально оновлені дороги підрядники дають 5 років гарантії. Якщо ж виникають проблеми ремонтують покриття за власний рахунок», підкреслив Віталій Кличко.

Він додав, що на Дарницькій площі також відремонтують тротуари і облаштують на них ФЕМ покриття, оновлять пішохідні переходи та встановлять сучасне LED-освітлення.

В той же час, нещодавно ми з дитиною проїжджали по центру міста, по Великій Васильківській, вздовж Скверу імені Марії Заньковецької, і раптом 5річна дівчинка каже мені: «Мамо, в цей парк краще не ходити гуляти. Тут ліхтарі розбиті, можна ніжку поранити».

Печерськ  центр столиці, тут багато туристів, тому вкрай необхідно його відновити. Встановлення дитячих майданчиків сприятиме оздоровленню підростаючого покоління, розвитку дітей, їх  соціалізації.

Облаштування Скверу, а саме його озеленення, встановлення місць для відпочинку, заміна старого покриття доріжок на більш комфортне для пішоходів задовольнить існуючу потребу мешканців району в інфраструктурних об’єктах. Мешканці району отримають можливість для комфортного проведення вільного часу та матимуть облаштований громадський простір.

Проведення комплексу робіт з благоустрою та реконструкції Скверу сприятиме  безпечному відкритому публічному середовищу, з різноманітними елементами вуличного дизайну, де кожен відвідувач цього місця буде відчувати себе комфортно, та зможе знайти свій власний затишний куточок.  Відновлення Скверу  сприятиме збільшенню активності серед населення, комунікації серед людей, обізнаності та поваги до навколишнього середовища, а також вшануванню пам’яті людини та ії вчинків, видатної української акторки і театральної діячки, в честь якої був створений сквер ім. М. Заньковецької.

Будемо сподіватись, що місцева влада відгукнеться на заклики громади звернути увагу та виділити фінансування на відновити парк в “бетонних джунглях”. А наразі, мами пакують візочки та їдуть з дітьми до ВДНГ.

 

Біла Яна 

асоційований партнер, адвокат

Адвокатська фiрма GORO legal 

 

Біла Яна
асоційований партнер, адвокат
Адвокатська фiрма GORO legal
Біла Яна
асоційований партнер, адвокат
Адвокатська фiрма GORO legal
Біла Яна
асоційований партнер, адвокат
Адвокатська фiрма GORO legal
Біла Яна, асоційований партнер, адвокат Адвокатська фiрма GORO legal, розповіла Kiev24, про якість будівництва та побажання громадян щодо змін.