Цілі «спецоперації» незмінні, втрати України за останній тиждень вдесятеро більші – Путін

Новини
Цілі «спецоперації» незмінні, втрати України за останній тиждень вдесятеро більші – Путін

Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з блогерами, авторами телеграм-каналів та військовими кореспондентами російських ЗМІ заявив, що в ході наступу українських військ за останній тиждень втрати Росії є вдесятеро нижчими, ніж втрати України. При цьому цифри загиблих і поранених Путін не назвав.

Путін сказав, що російські війська втратили 54 танки, а українські буцімто – 160 танків. Ці твердження даними незалежних дослідників не підтверджені, як і Генштабом ЗСУ.

Президент України Володимир Зеленський днями заявляв, що великих втрат зазнає саме Росія. Зеленський казав, що втрати РФ «саме такі, які нам потрібні».

Російський президент також сказав, що Москва не була зацікавлена у підриві Каховської ГЕС – у чому її звинувачує Україна. За словами Путіна, Росія не боялася можливого наступу України через Дніпро.

«Краще б вони там наступали. Для нас краще, тому що для них було б зовсім погано там наступати. Але оскільки такий розлив стався, то і наступ не відбувся», – сказав Путін.

Немає жодних даних про те, що Україна готувала наступ із форсуванням Дніпра у Херсонській області. Численні експерти вже заявили, що руйнування дамби відбулося, найімовірніше, через закладення великої кількості вибухівки на ГЕС, яку контролюють війька РФ.

На запитання про те, чи змінюються цілі так званої спецоперації (так у РФ називають повномасштабну війну проти України – ред.), Путін сказав, що вони змінюються через обставини, але в цілому залишаються незмінними. Говорячи про «денацифікацію», він знову повторив свої тези про Степана Бандеру і «неонацистів», які нібито прийшли до влади в Україні.

Офіційний Київ наразі не коментував висловлювання Путіна.

Київ24

Новини

7 Грудня 2023

повторили важливість допомоги Китаю у запобіганні обходу РФ санкцій

там його очолив проросійський політик Драган Станоєвич

Байден звинуватив республіканців у «політичному шантажі» через провал допомоги Україні

6 Грудня 2023

Україна не прагне залежати від партнерів, але зацікавлена в співпраці

Верховний суд підтвердив – УПЦ (МП) має повернути Миколаївський собор у Кременці державі

Москва відкинула чергову пропозицію США про звільнення Вілана та Гершковича

5 Грудня 2023

Грузинський омбудсмен цього тижня відвідає Київ і Варшаву

WP проаналізувала контрнаступ України, який назвала «провальним»

Словенія до кінця року передасть Україні 1,5 млн євро на гуманітарне розмінування – Мінекономіки

4 Грудня 2023

Нардеп від ОПЗЖ відряджався в Угорщину на 6 днів, а пробув за кордоном 2 місяці і зустрічався з нев’їзним соратником Орбана – «Схеми»

Колишній «регіонал» Шпенов подав заяву на складання мандата – Стефанчук

це фейк, просять не писати туди

Всі новини ⇢