Депутат Київради задекларував кілька мільйонів гривень як подарунок від матері

Новини
Депутат Київради задекларував кілька мільйонів гривень як подарунок від матері

Депутата Київської міської ради підозрюють у корупції через задекларовані мільйони гривень, які він назвав подарунком від власної матері. Інформацію про це опублікувала прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), передають “Kyiv24”.

З’ясувати це вдалося завдяки моніторингу способу життя депутата Київради. Результати перевірки свідчать про незаконне збагачення на суму близько 8,5 мільйона гривень. Гроші він отримав у 2020 році.

У декларації депутат зазначив, що це подарунок від його матері. Проте НАЗК перевірив розмір її доходів за останні 22 роки. Ця сума не дозволила б їй накопичити зазначену суму коштів, щоб надалі комусь її подарувати.

НАЗК відправили відповідне питання матері депутата, щоб дізнатися, як у неї з’явилася така сума. Жінка пояснила, що отримала її у спадок від покійного чоловіка, батька депутата, а джерело походження коштів – прибутки від його підприємницької діяльності. Також як докази своїх слів вона надала засвідчену копію договору про дарування 300 тисяч доларів (8 480 380 гривень).

До того ж агентство отримало нотаріально засвідчену довідку, яка підтверджувала, що єдиним спадкоємцем є дружина померлого. Вона успадкувала нерухомість свого чоловіка, але відомості про успадкування грошей були відсутні.

До того ж, померлий мав заборгованість за єдиним внеском для ФОПів на суму 35,5 тисячі гривень.

Враховуючи всі ці факти, у НАЗК засумнівалися у можливості матері подарувати своєму синові майже 8,5 мільйонів гривень. Агентство направило до Національного антикорупційного бюро України зібрані матеріали, щоб до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відповідні відомості та відкрили досудове слідство, щоб притягнути депутата Київради до кримінальної відповідальності.

Як раніше писали “Kyiv24”, у Білоцерківському районі Київської області заплановано масштабні ремонтні роботи найпростішого укриття в одному із шкільних навчальних закладів. На капітальний ремонт укриття готові витратити майже 10 мільйонів гривень.

Київ24

Новини

27 Травня 2024

Мешканцям Київщини відшкодували збитки, спричинені спалахом захворювання

ЄС прагне після саміту у Швейцарії організувати переговори з участю РФ у Саудівській Аравії – Bloomberg

Зеленський про дозвіл завдавати удари по території Росії

26 Травня 2024

Мешканців Київщини попередили про загрозу поширення небезпечних захворювань

Працівників столичного компідприємства навчають за ізраїльською програмою

У Києві іноземець напав на чоловіка з ножем

25 Травня 2024

Куди піти на День Києва: святкова афіша міста

першого заступника директора усунули від обов’язків на час досудового розслідування

Міністри фінансів G7 обговорюють «потенційні схеми» використання активів РФ на допомогу Україні – Bloomberg

24 Травня 2024

ЄС хоче інвестувати прибутки із заморожених активів у виробництво зброї в Україні

Латвієць із розслідування «Схем» про західну електроніку для російських Су пов’язаний із розробником шпигунського софту РФ

Міністри фінансів країн G7 навряд узгодять деталі позики для України з доходів від активів РФ – Reuters

23 Травня 2024

Чехи менше підтримують членство України в ЄС, ніж угорці – опитування

Всі новини ⇢