“Дівча – це не тільки про ляльки” – у Броварах під ялинку вперше провели футбольний турнір серед дівчат Pizzburg Cup (ФОТО)
Головне![“Дівча – це не тільки про ляльки” – у Броварах під ялинку вперше провели футбольний турнір серед дівчат Pizzburg Cup (ФОТО) “Дівча – це не тільки про ляльки” – у Броварах під ялинку вперше провели футбольний турнір серед дівчат Pizzburg Cup (ФОТО)](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/414750608_6931971203545464_7248124749147414908_n.jpg)
“Для мене дівча — це не тільки про ляльки, рожеві платтячка та начесані хвостики з бантиками. Це також і про розбиті коліна, синці та розваги, в які хочуть гратися всі діти незалежно від статі. І якою щасливою я була, коли торік мій чоловік заснував ФК Тікі-Така (Бровари), прагнучи розвивати футбол для всіх — хлопців та дівчат”, – розповіла Юлія Пригорницька.
Дружина засновника клубу, де є секція футболу для дівчат, розповідає, що ще в дитинстві любила бігати з хлопцями та не особливо гралася з ляльками.
“Обожнювала ганяти з хлопцями в доганялки та будувати халабуди на деревах, «вполювати» на чийомусь фермерському полі трохи молодого гороху чи головку соняшника, а з сусідського саду — смачних персиків, яких у нас на подвір’ї не росло”.
Після року тренувань команда дівчат з Броварів гарно себе проявила на змагання з суперницями, які приїхали з інших регіонів країни.
“Попри стереотипи, у дівчат теж можуть горіти очі під час гри у футбол, а м‘яч буквально палати під ногами. І дуже приємно, що наша броварська команда дівчат з ФК «Тікі-Така» зуміла увійти в четвірку найкращих та стати півфіналістом. Ці дівчата — справжні бійчині. Попри війну, діти мають жити щасливим дитинством і займатися тим, до чого лежить душа”, – поділилася Юлія.
![](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/415514176_6931969736878944_1763635361803316586_n-scaled.jpg)
![](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/415514176_6931969736878944_1763635361803316586_n-scaled.jpg)
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →