12 грудня в рамках міської цільової програма «Турбота. Назустріч киянам» вперше для сімей учасників АТО/ООС відбудеться інтерактивна програма «Легкий старт» зі скелелазіння на базі активного клубу «Funattic».

Про це повідомляє КМДА.

Захід відбудеться в рамках програми надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, учасникам відсічі збройної агресії РФ, бійцям-добровольцям, членам їхніх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян учасників бойових дій на сході України.

Сім’ї бійців АТО/ООС зможуть освоїти правила безпеки та набути необхідних навичок для старту в скелелазінні, зокрема, лазіння з верхнім страхуванням, лазіння з автострахуванням та боулдеринг.

«Легкий старт» є виробленою програмою індивідуальної адаптації новачків. Крім того, з урахуванням особливостей віку та фізичної підготовки відбудуться й сімейні змагання на батутах і смузі перешкод – мотузкового парку.

Під час заходу буде забезпечено супровід досвідчених інструкторів команди 12Climb – Onetwoclimb. Учасники дотримуватимуться всіх карантинних вимог.

Фото: Funattic