На старій основі мосту через річку Стоянка зводять тимчасову прогонову споруду, яка дозволить відкрити рух по лівому проїзду траси для вантажного автотранспорту.

Про це повідомили в Укравтодорі.

У повідомленні зазначили, що до кінця травня планують відкрити рух для вантажівок по Житомирській трасі.

“Підрив мосту через ріку Ірпінь у селі Стоянка відрізав шлях для ворога до Києва із західного напрямку. Завдяки нашим захисникам столиця встояла, повертається до життя, а рух трасою М-06 Київ – Чоп відновлено. Для цього поруч із зруйнованим мостом у Стоянці звели тимчасову переправу. Втім, проїхати там може поки лише легковий транспорт (до 10 тонн), вантажівкам доводиться робити величезний «гак»”, – зазначили у дописі.

І додали, що наразі на старій основі мосту через річку Стоянка зводять тимчасову прогонову споруду, яка дозволить відкрити рух по лівому проїзду траси для вантажного автотранспорту.Конструктив нової прогонової будови складається з металевих опор та металевих балок.

На сьогодні змонтовано тимчасові опори на монолітних фундаментах та шість прогонових металевих конструкцій, влаштовано опалубку, продовжується влаштування арматурного каркасу. Найближчим часом планують влаштування монолітної плити та асфальтування.

Фото: Фейсбук