За планом, доходи зростуть на понад 3 млрд порівняно з цим роком.

У проекті бюджету столиці на 2022 рік доходи міста заплановані в сумі понад 68 млрд грн, видатки – понад 66 млрд грн. Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив під час засідання колегії Київської міської державної адміністрації.

«Ми наближаємося до кінця року. Зокрема, і фінансового. Тому найближчим часом маємо винести на розгляд та ухвалення Київради проект головного фінансового документа міста – бюджету на наступний рік. Тому сьогоднішня колегія присвячена  двом питанням – проекту бюджету на 2022 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки в частині наступного року. Щодо основних цифр. Доходи бюджету міста на 2022 рік плануємо в сумі понад 68 млрд грн. У порівнянні з очікуваним виконанням бюджету за 2021 рік, доходи зростуть на 3 млрд 305 млн грн. Видатки бюджету міста Києва на 2022 рік заплановані в обсязі 66 млрд 218 мільйонів грн. Також у проекті бюджету передбачене погашення зобов’язань за зовнішніми та внутрішніми запозиченнями – в сумі майже 2 млрд грн», – повідомив Кличко.

Що стосується Програми економічного і соціального розвитку столиці проектом документу на наступній рік передбачені обсяги капітальних видатків на об’єкти будівництва, реконструкції та капремонти – в розмірі 13,2 млрд. У тому числі, капітальні вкладення – 6 млрд, на капітальні ремонти – 7,2 млрд.

Як ми писали, до бюджету Києва надійде понад 90 млн грн від продажу земельних ділянок.