Технічні роботи необхідні для того, аби нові клієнти у визначені законом терміни отримали підключення світла у свої будинки та підприємства.

ДТЕК Київські регіональні електромережі відновлює з 10 січня проведення технічних робіт для приєднання нових клієнтів, які корегував на період з 29 грудня до 9 січня для того, аби не відключати електроенергію у будинках клієнтів у святкові дні.

Вони необхідні для того, аби нові клієнти у визначені законом терміни отримали підключення світла у свої будинки та підприємства. Для безпеки співробітників при таких роботах необхідно тимчасово відключати напругу на електрообладнанні.

“Для комфорту наших клієнтів в новорічні свята ми тимчасово коригували графік проведення робіт для приєднання нових клієнтів, що супроводжуються короткочасним відключенням світла. Однак з 10 січня ми відновлюємо їх проведення, щоб задовольнити зростаючу потребу жителів Київщини в приєднанні до електромереж”, – повідомили в ДТЕК.

В Київській області за останній рік кількість заявок на нові приєднання до електричних мереж зросла втричі в порівнянні з 2020 роком — до 25 тис. у 2021 році. Всі приєднання компанія має виконувати в означені законодавством терміни.

Проводити більшість таких робіт без тимчасового відключення електрообладнання неможливо. Від цього залежить безпека співробітників компанії та пересічних громадян, які перебувають поблизу місця проведення робіт.

Фото: facebook