Дихай правильно: гімнастика і вправи на дихання, які в момент тривоги допоможуть заспокоїтися

Головне
Дихай правильно: гімнастика і вправи на дихання, які в момент тривоги допоможуть заспокоїтися
Як зазначають у столичному Пологовому будинку 3,  головний секрет правильного дихання полягає в усвідомленому управлінні вдихом та видихом.

 

За допомогою комплексу рекомендованих вправ ви легко навчитеся контролювати своє дихання, що позитивно вплине на розвиток вашого малюка і значно полегшить процес пологів.

 

Дихання діафрагмою.

 

Ця вправа допоможе майбутній мамі зробити масаж внутрішніх органів і цим покращити кровопостачання дитині. Покладіть одну руку собі на живіт, а іншу на груди. Повільно вдихайте через ніс, роблячи вдих кожні дві секунди. При цьому діафрагма плавно опускається вниз, а живіт трохи випинається.

 

Залишайтеся в такому положенні три-чотири секунди. Розслабтеся та видихніть ротом. Зробіть невелику паузу. Повторюйте цю вправу щодня по три-чотири рази. Так ви забезпечуєте доступ кисню та корисних речовин, що містяться у вашій крові, до матки та плаценти, а значить, і до вашого малюка.

 

Дихання грудьми.

 

Покладіть обидві руки собі на ребра. Повільно вдихніть через ніс, відчуйте, як грудна клітка поступово розширюється у всіх напрямках, а діафрагма залишається дома. Затримайте повітря у легенях. Коли ваші груди повністю наповниться повітрям, плавно видихніть ротом.

 

Ця вправа навчить вас повністю розслаблятися під час сутичок та пологів. Починати цю дихальну гімнастику слід з одного або двох разів на день. Якщо з’явилося легке запаморочення, припиніть зайняття, але не переживайте, це безпечно. Поступово ви звикнете до того, що ваш організм щодня насичується киснем.

 

КиївNews