Організатори Євробачення відреагували на заяву Kalush Orchestra.

Фронтмен Kalush Orchestra Олег Псюк в кінці виступу під час прямого ефіру Євробачення закликав світ врятувати захисників Маріуполя.

Організатори Євробачення не планують дискваліфіковувати український гурт через зроблену заяву, оскільки вважають що дана заявка в комплексі з підтримкою України іншими учасниками носить не політичний, а гуманітарний характер. Відповідну реакцію організаторів зачитав в прямій трансляції коментатор конкурсу Тимур Мірошниченко.

Тим часом, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України помітила, що після того, як гурт Kalush Orchestra у фіналі конкурсу Євробачення-2022 закликав допомогти захисникам Маріуполя, в інтернеті почали більше цікавитися Маріуполем та “Азовсталлю”, йдеться у заяві організації.

“Пошук за запитом “Азовсталь” після заклику Kalush Orchestra на Євробаченні зріс у кілька разів. Також активно почали цікавитись словом “Маріуполь”. Весь світ за Маріуполь, весь світ за Азовсталь! Kalush Orchestra, дякуємо, хлопці! Ми сильні. Ми разом. Ми переможемо”, – вказано у повідомленні.

Фото: Фейсбук