Ексдиректор та посадовець комунального підприємства розкрали 800 000 гривень з бюджету

Новини

Колишньому директору та посадовцю комунального підприємства повідомили про підозру у привласненні 800 тисяч гривень. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура, передають "Kyiv24".

За процесуального керівництва прокурорів Обухівської окружної прокуратури повідомлено про підозру ексдиректору та керівнику відділу комунального підприємства Васильківської міської ради у службовому підробленні та розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах за попередньою змовою групи осіб.

Під час досудового розслідування встановлено, що у 2019-2020 роках підозрювані, в порушення вимог чинного законодавства, уклали з приватним підприємцем договір на виконання робіт з ремонту автотранспортних засобів, які перебувають на балансі комунального підприємства.

Керівник відділу склав акт приймання виконаних робіт з неправдивими відомостями та передав його на підпис ФОПу та генеральному директору, достовірно знаючи, що ремонтні роботи не виконані відповідно до погодженого з директором підприємства плану розтрати бюджетних коштів. На підставі цих документів підприємство незаконно перерахувало 800 000 гривень бюджетних коштів.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Обухівського районного управління поліції Київської області.

Під Києвом підрядник розкрав близько 600 тисяч гривень з місцевого бюджету. Підозрюваний взявся за будівницькі роботи на території дитячого садка в Гостомелі, відповідно до умов укладеного з бюджетною організацією договору. З метою заволодіння бюджетними коштами підрядник підробив офіційні документи, до яких вніс завідомо недостовірні дані щодо виконання будівельних робіт на об'єкті.

Київ24