Фільми на Новий рік та Різдво: найкращі картини для сімейного перегляду
НовиниФільми про Різдво – невід’ємний атрибут зимових свят.
Новорічні свята неможливі без перегляду улюблених стрічок. Пропонуємо добірку найкращих комедій для всієї родини, які подарують святковий настрій.
Це прекрасне життя (It’s a Wonderful Life, 1946)
Фільм знятий за книгою “Найбільший подарунок» Філіпа Ван Дорена Стерна. Головний герой фільму – Джордж Бейлі, живе у маленькому містечку, настільки засмучений незліченними проблемами та несподіваним боргом, що думає про самогубство в переддень Різдва. Джордж завжди мріяв покинути рідне місто, побачити світ, але злиденні обставини та його власне добре серце не дали йому покинути Бедфорд Фолз.
Любіть Куперів (Love the Coopers, 2015)
Це відмінне кіно просто повинне потрапити в ваш особистий список під назвою “найкращі новорічні фільми”. Велика сім’я, у якій є представники чотирьох різних поколінь, вирішила провести Різдво разом, але багато родичів не бачилися роками, тож, чи виявиться вдалою така затія? Дивіться у фільмі!
Пережити Різдво (Surviving Christmas, 2004)
Незвичайна різдвяна комедія. Молодий мільйонер Дрю Летам приїжджає в будинок свого дитинства і просить сім’ю, яка проживає в ньому, за круглу суму грошей “прикинутися” його ріднею. Добро, тепло і любов близьких людей — основні прикраси на “новорічній ялинці”. Звичайно, якщо поруч не сидить незнайомець з примхами.
Як Грінч украв Різдво (2000)
«Полювання на дикунів» (Hunt for the Wilderpeople), Нова Зеландія, 2016
Ріккі Бейкер — вгодований хлопчисько-хуліган, якого соціальна служба відвозить на перевиховання в село. Там проживає єдина родина, що готова його прийняти його сім’я. Однак Ріккі не вгамовується і тут — він тікає у ліси, а за ним вирушає названий батько, якого тепер поліція підозрює у викраденні малого. Розв’язка настає взимку на Різдво.
Режисером фільму виступив один із найбільш затребуваних режисерів сучасності Тайка Вайтіті («Тор: Рагнарок», «Що ми робимо у темряві»). У фільмі лунає україномовна версія «Щедрика» Миколи Леонтовича, почути її можна і в трейлері нижче.
Рейтинг IMDB: 7,9
«Реальна любов» (Love Actually), Великобританія, 2003
Британський фільм у жанрі різдвяних оповідань з зірковим складом: Х’ю Ґрант, Кіра Найтлі, Алан Рікман, Емма Томпсон, Ліам Нісон, Колін Ферт, Роуен Аткінсон. Це дев’ять різдвяних новел — зворушливих, кумедних, сумних.
Стрічка входить до багатьох рейтингів найкращих комедій нульових.
Рейтинг IMDB: 7,6
«Відпустка за обміном» (The Holiday), США, 2006
Романтична історія про двох жінок, які знайомляться в Інтернеті, і яким майже одночасно розбивають серця їхні чоловіки. І все це під Різдво! Нові подруги по нещастю вирішують обмінятися будинками на час свят, щоб змінити обстановку та подивитися, що з цього вийде.
У фільмі зірковий склад акторів, які з часом стали обличчями Голівуду — Камерон Діас, Кейт Вінслет, Джуд Лоу, Джек Блек.
Рейтинг IMDB: 6,9
«Чарлі та шоколодна фабрика» (Charlie and the Chocolate Factory), США, 2005
Скромний хлопчик Чарлі живе з батьками на околиці міста. Сім’я бідує, а їхній будиночок розвалюється від старості. Взимку, коли батька Чарлі звільнили з роботи, на телебаченні транслювали рекламу шоколаду від Віллі Вонки. Усередині солодощів сховані золоті квитки, які допоможуть потрапити на екскурсію фабрикою. Після кількох спроб Чарлі втратив надію стати одним із щасливчиків, але вдача усміхнулася йому в найнесподіваніший момент.
Фільм зняв Тім Бертон, головну роль у ньому виконав один з найулюбленіших акторів цього режисера — Джоні Депп («Пірати Карибського моря», «Мрець»), а також Хелена Бонем-Картер («Суінні Тодд», «Бійцівський клуб»)
Рейтинг IMDB: 6,7
«Гремліни» (Gremlins), США, 1984
У цьому різдвяному фільмі немає ані Санта Клауса, ані слухняних ельфів. Цього разу Різдвом керують гремліни – маленькі шкідливі монстрики.
Фільм знятий за сценарієм Кріса Коламбуса («Один вдома», «Один вдома-2»), продюсером виступив Стівен Спілберг.
Рейтинг IMDB: 7,3
«Полярний експрес» (The Polar Express), США, 2004
Яскравий та атмосферний мультфільм про хлопчика, який не вірив у Санта-Клауса. Він здійснює велику подорож на Північний полюс, щоб повірити в казку та зустріти друзів. Режисером «Полярного експреса» виступив оскароносний режисер Роберт Земекіс («Форест Гамп, «Вигнанець»), а одного з персонажів озвучив голівудський актор Том Генкс.
Рейтинг IMDB: 6,6
«Грінч — викрадач Різдва» (How the Grinch Stole Christmas), США, 2000
Для Грінча, який живе у печері, Різдво — найгірший день на світі. Все життя з нього насміхались через зовнішність, тому він вирішив жити окремо від людей. Аби помститися людям за жорстокість, він вирішив вкрасти в людей те, що вони так люблять — свято Різдва. Але на заваді йому стає маленька дівчинка — добра і щира жителька містечка, яка змогла подружитись навіть з Грінчем.
Роль Грінча у стрічці виконав комік, режисером став Рон Говард («Код да Вінчі», «Гонка», «Аполлон-13»).
Рейтинг IMDB: 6,10
«Поганий Санта» (Bad Santa), США, 2003
У центрі сюжету — парочка грабіжників, які з року в рік на Різдво грабують великі супермаркети та торгові центри. Для цього вони влаштовуються на роботу в магазини під виглядом Санта Клауса та ельфа. Але якось відпрацьований роками план дає збій — і все через пристрасть одного з героїв до алкоголю. Він починає багато пити, поводиться далеко не так, як належить Санті, і все йде шкереберть.
Головну рольу фільмі виконав Біллі Боб Торнтон. Фільм призначений в першу чергу для дорослої аудиторії.
Рейтинг IMDB: 7,0
«Полювання на Санту» (Fatman), США, 2020
Фільм для тих, кому набридло на Новий рік передивлятися «Міцного горішка». Нетрадиційна історія про Санта Клауса, який дарує подарунки дітям у спрівпраці з американськими військовими. Але якось одному зарозумілому хлопчику він дарує шматок вугілля — і тепер малий хоче помститися за це, відкриває полювання на Санту і наймає найкращого кіллера. Але і Санта не з тіста зліплений — зі зброєю в руках йому доводиться захищати своє життя та свій «бізнес».
Головну роль у фільмі виконав Мел Гібсон («Хоробре серце», «Ми були солдатами», «Скажений Макс»).
Рейтинг IMDB: 5,9
Фото: скріншот
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →