Він змусив працівників виконувати свої службові обов’язки цілодобово.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора України.

В Київській області прокуратура заочно повідомила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення генерал-майору Росгвардії. Чоловік підозрюється у керуванні операцією із захоплення Чорнобильської АЕС.

Після того, як російські окупанти захопили атомну станцію, генераль країни-агресора взяв під повний особистий контроль роботу ЧАЕС. Він змусив працівників виконувати свої службові обов’язки цілодобово, без перерв та можливості вільно пересуватися територією. Також був обмежений доступ до отримання медичної допомоги.

Крім іншого, підозрюваний віддавав накази окупантам облаштовувати вогневі позиції на території станції та за її межами – зокрема в містах з підвищеною небезпекою.

“За процесуального керівництва Вишгородської окружної прокуратури Київської області заочно повідомлено про підозру начальнику центру спеціального призначення сил оперативного реагування й авіації Федеральної служби військ Національної гвардії РФ у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України та ведені агресивної війни – ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 КК України”, – розповіли в пресслужбі Офіса Генерального прокурора.

Фото: Фейсбук