Голова Київської ОВА перевірив облаштування рубежів оборони в області

Новини
Голова Київської ОВА перевірив облаштування рубежів оборони в області

Голова Київської ОВА Руслан Кравченко перевірив облаштування та обладнання рубежів оборони з Північного напрямку області під час робочої поїздки до Вишгородського району. Про це повідомляє Київська ОВА, передають “Kyiv24”.

Руслан Кравченко поспілкувався з військовослужбовцями, дізнався актуальні потреби, над вирішенням яких Київська ОВА буде працювати спільно з місцевою владою.

У ході візиту до Вишгородського району також пройшла нарада щодо безпекової ситуації, нарощування сил та зміцнення ліній оборони. У заході взяли участь перший заступник голови КОВА Дмитро Назаренко, начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, голова Вишгородської РВА Олексій Данчин, заступник командувача об’єднаного стратегічного угруповання військ “Північ” генерал-майора Ігоря Палагнюка.

Крім того, учасники заходу обговорили питання безпекових заходів, що вживаються на території району, та організації безпеки населення на прикордонних територіях.

“Продовжуємо роботу з посилення та нарощування оборонної інфраструктури на півночі Київської області. Разом із командою президента, урядом, військовими об’єднуємо зусилля, бо розуміємо – зміцнення рубежів оборони в прикордонних районах є одним з головних пріоритетів не лише для нашої області, а й для усієї країни”, – зазначив Руслан Кравченко.

Нагадуємо, що у Бучанському районі Київської області знесли десятки зруйнованих російських окупантами будинків. За даними мерії, у Бучі завершили демонтаж 31 розбитого російськими окупантами приватного будинку. Роботи тривали майже два місяці.

Київ24