«Іноземна зброя працює бездоганно» – Данілов про деокупацію захоплених Росією територій

Новини
«Іноземна зброя працює бездоганно» – Данілов про деокупацію захоплених Росією територій

Високоточна зброя, отримана Україною від закордонних партнерів, пришвидшила процес деокупації захоплених Росією територій та зробила його більш ефективним. Про це у ефірі Радіо Свобода зазначив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

«У нас немає жодного дня, щоб не було сюрпризів для окупантів, коли накривають їх штаби, їх скупчення, їх місця зберігання зброї, техніки. Ця зброя працює бездоганно: вона точно розуміє, куди треба влучити, і ці постріли влучають саме туди, куди потрібно влучати», – зазначив Данілов.

10 липня міністр оборони Олексій Рєзніков заявив, що Україна готується до деокупації південних територій, для чого накопичує мільйонну бойову силу та оснащену західною зброєю.

За словами президента Володимира Зеленського, втеча окупантів з української землі є невідворотною, але «треба битися разом на всіх фронтах».

Українські військові також все частіше повідомляють про завдання ударів по російських командних пунктах, складах боєприпасів, зокрема, на Херсонщині.

Київ24

Новини

21 Березня 2025

Київська міська влада замовила дослідження за 462 тисячі гривень

Повітряна атака на Одесу: наслідки для цивільної інфраструктури

ЄС продовжує обговорення конфіскації заморожених російських активів

20 Березня 2025

Помер перший премʼєр-міністр України Вітольд Фокін

Зеленський відвідав Норвегію для зміцнення підтримки України

Екстрадиція забудовника, що ошукав інвесторів у Києві

19 Березня 2025

Сербський парламент ухвалив відставку прем’єра Мілоша Вучевича

ЄС підтримує військову допомогу Україні та закликає до миру з росією

Вища рада правосуддя звільнила суддю Павла Вовка з Окружного адмінсуду Києва

18 Березня 2025

Київська влада дозволила рух громадського транспорту під час повітряних тривог

Веніславський пояснив роль Зеленського та командувачів у виведенні військ з Курщини

Кількість постраждалих від пожеж у Києві за тиждень склала 57 осіб

17 Березня 2025

СБУ заборонила в’їзд в Україну проросійській політикині Діані Шошоаке

Всі новини ⇢