Київ затвердив програму столичної культури на 2022-2024 роки

Новини

Загальний обсяг фінансування програми на три роки становить 5,4 млрд грн.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 16 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 85 депутатів.

За словами директорки Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Яни Барінової, програму розроблено з метою збереження та розвитку закладів культури, відродження духовних традицій, підвищення доступності та розширення спектру культурних послуг для різних категорій населення, підтримки різноманіття творчої діяльності та креативних індустрій у столиці, а також сприяння успішній інтеграції у світовий міжкультурний простір.

«Одним із головних завдань програми є становлення Києва, як культурної європейської столиці. У місті мають відбуватися різноманітні, привабливі та неповторні події культури, які базуватимуться на доступності, інклюзивності та креативному підході. Київ є культурним осередком для туристів та місцевих жителів, тому особливого значення у новій програмі набуває залучення територіальної громади», – зазначила Яна Барінова.

Директорка Департаменту культури наголосила, що загальний обсяг фінансування програми на три роки становить 5,4 млрд грн, з них 4,3 млрд грн видатки із міського бюджету – це на 1,6 млрд грн перебільшує обсяг фінансування на програму попередніх років.

«Було внесено пропозицію оптимізувати структуру програми та визначено три основні підпрограми. На першу з них «Київ – місто збереження традиційної культури» з міського бюджету виділяється 3,65 млрд грн. Вона включає проведення великих культурних подій, акцій, форумів, конкурсів та інших заходів. На підпрограми «Київ – місто креативних індустрій та культурних інновацій» з міського бюджету виділяється 638,2 млн грн та «Київ – місто толерантності та згуртованості» – 55,7 млн грн», – додала Яна Барінова.

Фото: facebook

Новини

29 Червня 2022

У Гостомелі відремонтували амбулаторію (ВІДЕО)

Зеленський просить Верховну Раду приєднати Україну до Конвенції про екстрадицію

НАТО визнало Росію «найбільш значущою» загрозою в новій стратегічній концепції

У час агресивного Кремля світу потрібне сміливе НАТО – Зеленський

Встановлена Москвою адміністрація заявила про підготовку «референдуму» в Херсоні про приєднання до РФ

У Києві залишається небезпека ракетних обстрілів, — мерія

На Київ насувається гроза, – Укргідрометцентр

Щоб статут ООН працював і його поважали, Росію потрібно виключити з Радбезу – Зеленський

російську делегацію потрібно позбавити можливості маніпулювати ООН

28 Червня 2022

У Зеленського відповіли Кремлю на ультиматум щодо капітуляції

У Києві після обстрілу Кременчука перевірять торгові центри

Генерал Кривонос пояснив, чому загроза повторного нападу з боку Білорусі – «достатньо висока»

радниця мера Херсона розповіла деталі затримання Колихаєва окупантами

Всі новини ⇢