Загалом, цей перелік складає 150 об’єктів, які практично готові до приватизації.

У Києві планують затвердити перелік об’єктів малої приватизації, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києві та підлягають приватизації. Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що перелік необхідно затвердити з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку та виконання завдань щодо надходжень до бюджету міста Києва. Перелі допоможе ефективно розпоряджатися комунальним майном та оптимізувати структури комунальної власності.

«Затвердження переліку забезпечить виконання запланованих надходжень до бюджету міста Києва. З огляду на загальну тенденцію та реальну результативність проведення електронних аукціонів Департамент комунальної власності м. Києва на підставі звернень та пропозицій сформував перелік об’єктів малої приватизації. Загалом він включає понад 150 об’єктів, які практично готові до приватизації, зокрема стосовно більшості з них зареєстровано право власності. Це надасть можливість у найкоротший термін здійснити підготовку до продажу», – додали у Київраді.

Наразі прогноз надходжень до спеціального фонду бюджету міста Києва від приватизації складає 300 млн грн, у разі затвердження депутатами Київської міської ради запропонованого переліку, ця сума надійде до бюджету в наступному році – це дасть можливість надавати послуги соціального характеру, проводити ремонти у дитячих садках та школах.

Фото: КМДА