Експериментальний проєкт триватиме до 1 грудня 2023 року.

Уряд затвердив проєкт Постанови «Про реалізацію експериментального проєкту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва».

Він створює можливості для проведення міжнародних відкритих торгів на визначення компанії, яка будуватиме Київську обхідну дорогу. Експериментальний проєкт триватиме до 1 грудня 2023 року.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«Зараз ми відкриваємо для України якісно новий досвід роботи з великими інфраструктурними проєктами, зокрема в розрізі залучення міжнародних інвесторів. Адже без сумнівів — КОД має всі шанси для того, щоб стати наймасштабнішим проєктом не лише президентської програми «Велике будівництво», але й сучасної історії України. Ми провели системну роботу з низкою міністерств, зокрема Мінфіном, Мінекономіки, Мінцифри, Мінʼюстом, вдосконалюючи та усуваючи можливі процедурні ризики при проведенні торгів. Також наголошу, що проєкт Постанови успішно пройшов антикорупційну експертизу НАЗК — ми враховували усі основні рекомендації та зауваження» — розповідає Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Нагадаємо, що у рамках проєкту Київської обхідної дороги передбачається 7 окремих проєктних ділянок будівництва, які поєднають між собою магістральні автомобільні дороги державного значення: Київ — Ковель — Ягодин, Київ — Чоп, Київ — Одеса, Київ — Знам’янка, Київ — Харків — Довжанський, Київ — Чернігів — Нові Яриловичі.

Очікується, що будівництво першої черги Великої кільцевої дороги навколо столиці дозволить зменшити рівень щільного автомобільного трафіку та забезпечити прискорення доставки вантажів.

Відмітимо, напередодні Укравтодор оголосив відкритий міжнародний тендер відбору підрядника.

Як ми повідомляли, у Зеленського зараз в пошуках міжнародного партнера для будівництва КОД через надто великі обсяги необхідного фінансування (85 млрд. грн.).

Фото: facebook