Київський депутат “ЄС” обурився підсвіткою КМДА кольорами ЛГБТКІ

Новости

Депутат фракції ЄС в Київраді Павло Бойченко розкритикував ЛГБТКІ підсвітку КМДА і вимагає вибачень за це від мера Віталія Кличка.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Щиро обурений зухвалою, демонстративною акцією щодо підсвітки адміністративної будівлі КМДА «кольорами ЛГБТКІ-символіки» яка мала місце 10 грудня з нагоди Міжнародного дня прав людини”, – написав Бойченко.

Він розкритикував першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, який з приводу зазначеної події сказав, що визнання рівності прав усіх без винятку людей веде людей до свободи, взаємоповаги та миру. 

“Таким чином, перший заступник міського голшови здійснив політичний акт публічної підтримки концепції ЛГБТ-угрупування. Зазначена концепція, перш за все, спрямована на руйнацію традиційних світоглядних орієнтирів та зазіхання на концепцію природної традиційної сім’ї”, – заявив Бойченко.

Депутат наполягає, що Загальна декларація прав людини не стосується сексуальних меншин.

“Микола Поворозник у своїй цитаті посилається на Загальну декларацію прав людини 1948 року, мовляв, що «права і свободи людини не можуть бути обмежені за жодними ознаками». Але слід звернути увагу, що у зазначеному документі жодним чином не згадані гомосексуалісти, бісексуали, лесбійки та транссексуали, на чию вимогу була реалізована зазначена акція. Навпаки, у ст. 16 Декларації зазначається, що «сім’я є природним і основним осередком суспільства і має право на захист з боку суспільства та держави», яку можуть заснувати «чоловіки і жінки, які досягли повноліття», – написав він.

Депутат “Євросолідарності” стверджує, що такі акції навпаки порушують принципи Загальної декларації прав людини.

“Таким чином, подібні акції ведуть до порушення принципів самої Загальної декларації прав людини, зазначених у ст. 7, 28, 29, 30 документу. У Декларації зафіксована підтримка інституту сім’ї, а не ЛГБТ-руху”, – заявив Бойченко. 

Він також побачив у таких діях ознаки дискримінації прав інших громадян. 

“У таких діях також вбачаються ознаки дискримінації материнства, батьківства, дитинства; порушення прав дітей на безпечний інформаційний простір; порушення норм законодавства про захист суспільної моралі”, – написав депутат.

Бойченко зажадав вибачень від керівництва міста та вимагає видалити із сайту КМДА публікацію про акцію на підтримку прав представників ЛГБТКІ-спільноти.

“Тому, як депутат Київської міської ради, від імені мільйонів киян, громадських організацій які відстоюють традиційні сімейні цінності, вимагаю від керівницва міста вибачитись перед киянами та утриматися від публічної підтримки ідеологічно вмотивованих ініціатив, які викликають суспільне та інституційне несприйняття. Також вимагаю видалити відповідну публікацію з офіційного сайту КМДА”.

10 грудня, у Міжнародний день прав людини, будівлю Київської міської державної адміністрації підсвітили кольорами ЛГБТКІ-символіки. Мета акції, ініціаторами якої є Amnesty International та KyivPride, – привернути увагу громадськості і влади до важливості належної реакції на злочини на ґрунті гомофобії та трансфобії.

Новости

27 января 2022

Київ оголосив конкурс на очільника музею Ханенків

Утро четверга в столице началось с пробок: где больше всего затруднено движение

Кияни можуть викликати бригаду з вакцинації проти COVID-19 . В МОЗ пояснили, як це зробити

26 января 2022

На Троєщині вандали зламали ялинку, яку мешканці прикрашали на новий рік

На Оболоні правоохоронці вилучили з родини трьох дітей

НАН продовжує роздавати землі під забудову: тепер пропонують «втулити» висотку в Тверському тупику на Печерську

Британська The Times написала про киянку, яка придбала гвинтівку, шолом та камуфляжний комплект на випадок війни з РФ

Поліція знайшла Porsche, на якому блогерка tishina з компанією збила чоловіка: водієві «світить» три роки

Кличко подякував британському прем’єру Джонсону і дорікнув німцям: Ми вдячні за підтримку, а не за декларації

На Дарниці уперше за 15 років відремонтували 4 дитячі клуби

Мінцифри розпочало бета-тест зміни прописки в “Дії”

Уночі 355 одиниць спецтехніки розчищали місто від снігу

Кличко сообщил, что его первому заместителю вручили подозрение

У Києві шукають господарів добермана, якого збила машина

Утром в Киеве образовались пробки: где тянучка

Блогери, які на Porsche збили чоловіка, постануть перед законом

ВСЕ НОВОСТИ ⇢