Київський депутат “ЄС” обурився підсвіткою КМДА кольорами ЛГБТКІ

Новини

Депутат фракції ЄС в Київраді Павло Бойченко розкритикував ЛГБТКІ підсвітку КМДА і вимагає вибачень за це від мера Віталія Кличка.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Щиро обурений зухвалою, демонстративною акцією щодо підсвітки адміністративної будівлі КМДА «кольорами ЛГБТКІ-символіки» яка мала місце 10 грудня з нагоди Міжнародного дня прав людини”, – написав Бойченко.

Він розкритикував першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, який з приводу зазначеної події сказав, що визнання рівності прав усіх без винятку людей веде людей до свободи, взаємоповаги та миру. 

“Таким чином, перший заступник міського голшови здійснив політичний акт публічної підтримки концепції ЛГБТ-угрупування. Зазначена концепція, перш за все, спрямована на руйнацію традиційних світоглядних орієнтирів та зазіхання на концепцію природної традиційної сім’ї”, – заявив Бойченко.

Депутат наполягає, що Загальна декларація прав людини не стосується сексуальних меншин.

“Микола Поворозник у своїй цитаті посилається на Загальну декларацію прав людини 1948 року, мовляв, що «права і свободи людини не можуть бути обмежені за жодними ознаками». Але слід звернути увагу, що у зазначеному документі жодним чином не згадані гомосексуалісти, бісексуали, лесбійки та транссексуали, на чию вимогу була реалізована зазначена акція. Навпаки, у ст. 16 Декларації зазначається, що «сім’я є природним і основним осередком суспільства і має право на захист з боку суспільства та держави», яку можуть заснувати «чоловіки і жінки, які досягли повноліття», – написав він.

Депутат “Євросолідарності” стверджує, що такі акції навпаки порушують принципи Загальної декларації прав людини.

“Таким чином, подібні акції ведуть до порушення принципів самої Загальної декларації прав людини, зазначених у ст. 7, 28, 29, 30 документу. У Декларації зафіксована підтримка інституту сім’ї, а не ЛГБТ-руху”, – заявив Бойченко. 

Він також побачив у таких діях ознаки дискримінації прав інших громадян. 

“У таких діях також вбачаються ознаки дискримінації материнства, батьківства, дитинства; порушення прав дітей на безпечний інформаційний простір; порушення норм законодавства про захист суспільної моралі”, – написав депутат.

Бойченко зажадав вибачень від керівництва міста та вимагає видалити із сайту КМДА публікацію про акцію на підтримку прав представників ЛГБТКІ-спільноти.

“Тому, як депутат Київської міської ради, від імені мільйонів киян, громадських організацій які відстоюють традиційні сімейні цінності, вимагаю від керівницва міста вибачитись перед киянами та утриматися від публічної підтримки ідеологічно вмотивованих ініціатив, які викликають суспільне та інституційне несприйняття. Також вимагаю видалити відповідну публікацію з офіційного сайту КМДА”.

10 грудня, у Міжнародний день прав людини, будівлю Київської міської державної адміністрації підсвітили кольорами ЛГБТКІ-символіки. Мета акції, ініціаторами якої є Amnesty International та KyivPride, – привернути увагу громадськості і влади до важливості належної реакції на злочини на ґрунті гомофобії та трансфобії.

Новини

7 Серпня 2022

У Києві на Оболоні мешканці створили ставок із екзотичними рибами (ФОТО)

По майданчику Запорізької АЕС напередодні знову вдарили війська РФ, поранений працівник – «Енергоатом»

Колишнього віцепрем’єра Росії переобрали президентом Міжнародної шахової федерації

У Росії заблокували сервіс збору коштів Patreon

На півдні українські воїни за добу знищили склад боєприпасів і 5 російських ЗРК

Град, шквали вітру та спека до +32°С: прогноз погоди в Києві та області на 7 серпня

За перший тиждень обов’язкової евакуації з Донеччини вивезли понад дві тисячі людей – уряд

ЗСУ звільнили 1060 населених пунктів України

Зеленський заявив про «красномовне мовчання» Amnesty International щодо ситуації на Запорізькій АЕС

6 Серпня 2022

Україна отримає танки, літаки від Північної Македонії – ОПУ

У центрі Києва оновлюють бруківку й ремонтують тротуар

Ми не повинні переслідувати людей, які стали заручниками окупації – Ташева про російські «паспорти»

У Білій Церкві чоловік пограбував 8-річну дівчинку та втік

Всі новини ⇢