Київський депутат “ЄС” обурився підсвіткою КМДА кольорами ЛГБТКІ

Новини

Депутат фракції ЄС в Київраді Павло Бойченко розкритикував ЛГБТКІ підсвітку КМДА і вимагає вибачень за це від мера Віталія Кличка.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Щиро обурений зухвалою, демонстративною акцією щодо підсвітки адміністративної будівлі КМДА «кольорами ЛГБТКІ-символіки» яка мала місце 10 грудня з нагоди Міжнародного дня прав людини”, – написав Бойченко.

Він розкритикував першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, який з приводу зазначеної події сказав, що визнання рівності прав усіх без винятку людей веде людей до свободи, взаємоповаги та миру. 

“Таким чином, перший заступник міського голшови здійснив політичний акт публічної підтримки концепції ЛГБТ-угрупування. Зазначена концепція, перш за все, спрямована на руйнацію традиційних світоглядних орієнтирів та зазіхання на концепцію природної традиційної сім’ї”, – заявив Бойченко.

Депутат наполягає, що Загальна декларація прав людини не стосується сексуальних меншин.

“Микола Поворозник у своїй цитаті посилається на Загальну декларацію прав людини 1948 року, мовляв, що «права і свободи людини не можуть бути обмежені за жодними ознаками». Але слід звернути увагу, що у зазначеному документі жодним чином не згадані гомосексуалісти, бісексуали, лесбійки та транссексуали, на чию вимогу була реалізована зазначена акція. Навпаки, у ст. 16 Декларації зазначається, що «сім’я є природним і основним осередком суспільства і має право на захист з боку суспільства та держави», яку можуть заснувати «чоловіки і жінки, які досягли повноліття», – написав він.

Депутат “Євросолідарності” стверджує, що такі акції навпаки порушують принципи Загальної декларації прав людини.

“Таким чином, подібні акції ведуть до порушення принципів самої Загальної декларації прав людини, зазначених у ст. 7, 28, 29, 30 документу. У Декларації зафіксована підтримка інституту сім’ї, а не ЛГБТ-руху”, – заявив Бойченко. 

Він також побачив у таких діях ознаки дискримінації прав інших громадян. 

“У таких діях також вбачаються ознаки дискримінації материнства, батьківства, дитинства; порушення прав дітей на безпечний інформаційний простір; порушення норм законодавства про захист суспільної моралі”, – написав депутат.

Бойченко зажадав вибачень від керівництва міста та вимагає видалити із сайту КМДА публікацію про акцію на підтримку прав представників ЛГБТКІ-спільноти.

“Тому, як депутат Київської міської ради, від імені мільйонів киян, громадських організацій які відстоюють традиційні сімейні цінності, вимагаю від керівницва міста вибачитись перед киянами та утриматися від публічної підтримки ідеологічно вмотивованих ініціатив, які викликають суспільне та інституційне несприйняття. Також вимагаю видалити відповідну публікацію з офіційного сайту КМДА”.

10 грудня, у Міжнародний день прав людини, будівлю Київської міської державної адміністрації підсвітили кольорами ЛГБТКІ-символіки. Мета акції, ініціаторами якої є Amnesty International та KyivPride, – привернути увагу громадськості і влади до важливості належної реакції на злочини на ґрунті гомофобії та трансфобії.

Новини

2 Грудня 2022

Генерали ЗСУ на чолі з Сергієм Наєвим перевіряють протиповітряну оборону Києва та області

Шольц закликав Путіна до дипломатії через виведення військ

Вандали зрізали з фасаду будівлі у Гостомелі графіті Бенксі (ФОТО)

Кремль не погоджується на умови Байдена для переговорів щодо завершення війни в Україні – Пєсков

На сайті Ради оприлюднили проєкти постанов про звільнення Кубракова і призначення його віцепрем’єром

ВДНГ у Києві відкриває ковзанку та карусель: як вони працюватимуть

Рада призначила Кубракова віцепрем’єром із відновлення

На засіданні РНБО розглянули зв’язки «окремих релігійних кіл із державою-агресором» – Зеленський

60 доларів за барель – США визначили стелю ціни російської нафти, ЄС завершує узгодження

1 Грудня 2022

На яких станціях столичного метро можна підзарядити гаджети (СПИСОК)

ми зробили ще один крок до створення трибуналу за злочин російської агресії

Російські бомбардувальники перебувають у підвищеній бойовій готовності – Spiegel

прокуратура хоче арештувати понад 5 мільйонів доларів російського олігарха Малофєєва

Всі новини ⇢