Відвідувачі зможуть роздивитися печі та каміни споруди.

Про це повідомили на Facebook-сторінці заходу.

Екскурсії пройдуть 14 та 15 жовтня. Це авторська програма мистецтвознавця, завідувачки музею «Будинок митрополита» Ірини Абрамової. Триватиме екскурсія 45 хвилин. Збір на 11:00.

Під час екскурсії на першому поверсі можна побачити відновлені кахельні печі, плитка на яких розписана вручну сюжетами на євангельську і побутову тематику. А на другому поверсі експонуються печі з колекції заповідника, які  були демонтовані при капітальних ремонтах дореволюційних будинків в історичному центрі міста.

Адреса: вул. Володимирська, 24

Реєстрація та довідки за тел.: 270-55-73

Нагадаємо, будинок для митрополита київського був споруджений в 1722-1730 роках в характерному для Києва тих років стилі українського бароко навпроти головного входу в Софійський собор. Спочатку сспоруда була одноповерхова, але під час перебування Рафаїла Заборовського київським митрополитом, був надбудований другий поверх. Музей «Будинок митрополита» був відкритий в 2008 році після проведення повномасштабної реставрації цієї перлини українського бароко. Фахівцям вдалося відтворити інтер’єри покоїв митрополита XVIII-XIX століть.

Фото: Фейсбук