Киянина судитимуть за масове виготовлення підроблених тестів на Covid-19, дипломів про освіту та інших офіційних документів.

Про це розповіли у прокуратурі.

Обвинувачений – мешканець Києва, через мережу інтернет отримував замовлення на виготовлення підроблених негативних діагностичних результатів ПЛР тестів на Covid-19 та дипломів про освіту з використанням голографічних захисних елементів.

Правоохоронці задокументували факт виготовлення вище перелічених підроблених документів та їх подальший збут замовникам через поштові відділення.

Було проведено санкціоновані обшуки за місцем роботи та проживання зловмисника, у ході яких вилучено значну кількість довідок про негативні результати ПЛР тестів, офіційні печатки медичних лабораторій, документи про освіту (дипломи) з елементами голографічного захисту, ноутбуки, що містять відомості про спілкування з клієнтами (особами, які замовляли підроблені документи), зразки дипломів та програмних засобів для їх виготовлення, 15 мобільних телефонів із листуванням з клієнтами, одноразові сім-картки, робочий блокнот з чорновими записами, значну кількість зразків голограм, а також обладнання, за допомогою якого виготовлялись підроблені офіційні документи.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні передано до суду. За вчинене зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Фото: Фейсбук