Кияни активно голосують за петицію щодо повернення зеленої зони Солом’янському ландшафтному парку
Головне![Кияни активно голосують за петицію щодо повернення зеленої зони Солом’янському ландшафтному парку Кияни активно голосують за петицію щодо повернення зеленої зони Солом’янському ландшафтному парку](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/3766661-1.jpeg)
Розірвати договір оренди земельної ділянки з замовником будівництва ТОВ “Смарт-Девелопмент” пропонується у зверненні №12510.
Автор петиції зазначає, що у серпні цього року відновились будівельні роботи по вул. Генерала Шаповала (Механізаторів), буд. 1-3, які виконуються як на межі Солом’янського ландшафтного парку, так і безпосередньо в межах зеленої зони, яка входить до Програми розвитку зелених зон міста Києва та відноситься до парку (згідно даних листа КО «Київзеленбуд» від 13.12.2021 року, №077/226/5304 та даних Містобудівного кадастру).
Зазначена зелена зона, а саме частина парку, знаходиться в межах земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:72:186:0006, цільове призначення «03.10 для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури», яка була передана під забудову ТОВ «Смарт-Девелопмент» на підставі рішення Київської міської ради від 11 жовтня 2018 року та договору оренди земельної ділянки від 11 квітня 2019 року.
Всупереч цільовому призначенню земельної ділянки, орендар ТОВ «Смарт-Девелопмент», здійснює на земельній ділянці будівництво житлової забудови. Зазначені обставини підтверджуються Дозволом на виконання будівельних робіт, виданим ДАБІ 10 вересня 2021 року, затвердженим проектом будівництва та інформацією, зазначеною в паспорті об’єкта будівництва. Такі дії орендаря є порушенням умов договору оренди земельної ділянки та Земельного кодексу України.
“За роки свого існування Солом’янський ландшафтний парк втратив близько 5 га своєї площі, а рішення по кадастровій справі № К- 32678 щодо відведення земельної ділянки для експлуатації парку досі не прийняте”, – наголошує автор петиції.
Київ24 там де ти:
всі новини Києва тут →