Працівники “Київгазу” обстежують газопроводи будинків у Шевченківському районі, пошкоджені внаслідок ворожого обстрілу 28 квітня.

Про це повідомляє КМДА.

Ракета влучила в негазифікований будинок. Для безпеки мешканців газопостачання було оперативно перекрито в дев’яти сусідніх багатоповерхових будинках – загалом 665 квартир. Вони також частково пошкоджені вибуховою хвилею: у більшості квартир вибите скло або ж зовсім немає віконної рами. У зв’язку з цим подача газу до цих будинків наразі є небезпечною.

Ворог не залишає спроби руйнувань житлових будинків та критично важливої інфраструктури Києва. Через ворожі дії російських військових з 24 лютого 2022 року стабільного газопостачання були позбавлені понад 3,5 тисячі помешкань киян. Це жителі Дарницького, Оболонського, Подільського, Святошинського, Шевченківського районів столиці – багатоповерхівки та будинки приватного сектору. Ураження зазнали вуличні, будинкові та внутрішньобудинкові газопроводи.

На сьогодні розподіл газу відновлений до більшості квартир і приватних будинків. “Київгаз” власним коштом ремонтує всі газопроводи і докладає максимум зусиль для відновлення газопостачання всім споживачам.

Фото: Фейсбук