Київська кільцева електричка відновлює щопівгодинні рейси

Новини
Київська кільцева електричка відновлює щопівгодинні рейси

Київська кільцева електричка відновлює щопівгодинні рейси вже з 15 грудня, завершивши будівельні роботи на Воскресенці. Як повідомляє пресслужба «Укрзалізниці», пасажири зможуть скористатися щільним графіком зручних поїздок.

Про це розповідає Київ24

Серед нових змін – повернення останнього рейсу зі станції Дарниця, що відправлятиметься о 22:31 через Райдужний на Святошин. Поїзд прибуватиме на кінцеву о 23:20, що значно покращить можливості для пасажирів.

На практиці це означатиме, що з вокзалу до Троєщини можна буде виїхати прямим рейсом о 21:56, а з Почайної на Берестейську можна буде доїхати вже навіть після закриття метро, – підкреслює перевізник.

Окрім цього, «Укрзалізниця» працює над оптимізацією нумерації рейсів для спрощення орієнтації пасажирів у напрямках та маршрутах. Анонси щодо цих змін будуть оголошені в найближчому майбутньому, щоб забезпечити максимальну зручність для користувачів кільцевої електрички.

Київ24

Новини

21 Січня 2025

Переговори з командою Трампа плануються на початку лютого – Арахамія

Трамп має спочатку зустрітися з Зеленським, вважає Мережко

В Україні вшановують героїв оборони Донецького аеропорту

20 Січня 2025

Дональд Трамп прагне стати миротворцем без згадки про Україну

Викрито інженера київського метро, що коригував ракетні удари

Синоптики обіцяють теплу зиму в Києві та області

19 Січня 2025

Полковник Роман Качур очолить Академію сухопутних військ

Зеленський провів переговори з міністрами оборони Італії та МЗС Нідерландів

Литва підвищить оборонний бюджет до 6% ВВП з 2026 року

18 Січня 2025

Христя Фріланд висунула кандидатуру на пост прем’єрки Канади

Аномально тепла погода в Києві та області у січні

Київ серед лідерів інфляції в Україні у 2024 році

17 Січня 2025

Суддя Печерського суду передала 20 млн грн стороннім особам

Всі новини ⇢