Міністр інфраструктури Кубраков пропонує будівництво автомобільних тунелів під Дніпром в Києві

Новини

Будівництво пропонується від Столичного шосе до траси М-03 та від вул. Богатирської до вул. Оноре де Бальзака.

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков вважає оптимальним рішенням для зменшення навантаження на вулично-дорожню мережу Києва будівництво автотунелів під Дніпром. Про це стало відомо з листа Міністерства інфраструктури за підписом Кубракова до Кабміну № 17444/27/10-21 від 30 грудня 2021 року, пише «КВ».

Міністр пропонує визначити Службу автомобільних доріг у Київській області замовником із розробки техніко-економічного обґрунтування проектної документації на нове будівництво.

Згідно з документом, «Укравтодор» листом від 20.12.2021 № 5754/1/06-04/10-737/05-21 повідомив, що підтримує ініціативу розвитку інфраструктури для зменшення кількості заторів та забезпечення належного пересування транспортних засобів у Києві та, у разі делегування повноважень, готовий бути замовником розробки техніко-економічного обґрунтування та проектної документації на будівництво тунельних переходів у столиці.

«... просимо доручити Мінінфраструктури, Державному агентству автомобільних доріг України, Київській міській державній адміністрації: опрацювати питання передачі у сферу управління Служби автомобільних доріг у Київській області ділянок автомобільних доріг від вулиці Столичне шосе до автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на ділянці Київ – Бориспіль) та від вул. Богатирській до вул. Оноре де Бальзака в межах м. Києва та підготувати пропозиції щодо передачі відповідно до Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. № 1482 “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», – йдеться у листі.

Крім того, пропонується визначити Службу автомобільних доріг у Київській області замовником із розробки техніко-економічного обґрунтування проектної документації на нове будівництво переходів через Дніпро, серед яких тунельний перехід через Дніпро, за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, передбачених на фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2022 році.

Раніше повідомлялося, що через Дніпро Мінінфраструктури планує будувати нові мости.

Фото: Фейсбук

Новини

8 Серпня 2022

Покупець українського зерна з Razoni відмовився від нього через затримку – посольство в Лівані

Владу Києва просять скоротити комендантську годину

ДБР повідомило ексміністру оборони про підозру в держзраді через Харківські угоди

Окупанти на захопленій частині Запоріжжя підписали розпорядження про псевдореферендум – російські ЗМІ

З порту «Південний» відправили перше судно з продовольством – Кубраков

Перше судно з українською агропродукцією прибуло в кінцевий пункт призначення – уряд

Українські військові ліквідували окупантів, які катували мирних жителів у Бучі

Росія використовує на Донбасі радянські протипіхотні міни – британська розвідка

в Україну вперше з 24 лютого прибуло судно під завантаження зерном

Це закриє будь-яку можливість переговорів – Зеленський попередив РФ про псевдореферендуми

7 Серпня 2022

Голова МАГАТЕ попередив про ризик «ядерної катастрофи» на Запорізькій АЕС

У Києві на Оболоні мешканці створили ставок із екзотичними рибами (ФОТО)

По майданчику Запорізької АЕС напередодні знову вдарили війська РФ, поранений працівник – «Енергоатом»

Всі новини ⇢