Однією з причин стало рішення уряду забрати у міністерства Держкіно.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко написав заяву про відставку. Про це він повідомив у своєму Фейсбуці.

Він підтвердив, що головною причиною стало рішення Кабінету міністрів забрати в МКІПу Держкіно, яке начебто ухвалювалося без погодження з керівництвом міністерства.

«Забрати Держкіно у Міністерства культури та інформполітики і передати його в управління Кабміну – нелогічно. Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності. Замість продовження втілення європейської концепції реформи про передачу службам і відповідним агентствам операційних функцій, на чому я наполягав з лютого місяця, приймається рішення з яким я погодитись не можу. І воно непоодиноке» — пише Ткаченко.

Серед інших причин він нарікнув на «бюджет на культуру-2022»: пише, що «характер обговорення і фінальна сума для мене неприйнятні».

Ткаченко також додав, що «за час роботи в МКІПі встиг зробити десь 50% із запланованого».

Також він відзначив, що «робота в уряді все ж за відсутності командної роботи та наявності бюрократичних процедур – не є такою ефективно, порівняно з роботою в індустріях».

Фото: Фейсбук