Міністерство культури та інформаційної політики разом із Громадською організацією «Урбанина» запрошують киян та гостей міста долучитися до опитування щодо майбутнього Гостиного двору на Подолі в Києві.

Про це Міністерство культури та інформаційної політики повідомляє у Фейсбуці.

«Пропонуємо долучитися до спільного творення майбутнього столиці та заповнити анкету з простими запитаннями», – йдеться в повідомленні.

Крім того, з 21 по 23 листопада, о 19:00 для жителів Подолу у Києві пройдуть воркшопи про майбутнє Гостиного двору. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням.

Результати опитування та напрацювання воркшопів МКІП використає на проєктному семінарі «Гостиний двір: Фокус уваги – візія», щоб розробити покрокову Дорожню карту реставрації та розвитку Гостиного двору в Києві.

Як повідомлялось, в планах Мінкульту відновлення Гостиного двору – історичне місце відреставрують з урахуванням потреб сучасних містян. Йдеться не тільки про ремонт будівлі, але і про нове життя всієї Контрактової площі.

Фонд державного майна України передав «Гостиний двір» до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики. Гостиний двір стоїть без даху, вікон і штукатурки із зими 2013 року.

Фото: Фейсбук