Йдеться про 74,4 гектара землі біля озера Тягле на Дарниці, на які мало право постійного користування ТОВ «Агрофірма Зодіак».

Держгеокадастр задовольнив скаргу Департаменту земельних ресурсів КМДА щодо скасування рішення про державну реєстрацію на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:96:001:0040.

Ідеться про 74,4 гектара землі біля озера Тягле в Дарницькому районі, на які мало право постійного користування ТОВ «Агрофірма Зодіак».

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Продовжуємо відстоювати інтереси територіальної громади столиці! Дякуємо Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та Міністерству юстиції України за оперативну реакцію», – заявив Петро Оленич.

Нагадаємо, напередодні Департамент земельних ресурсів встановив, що приватний нотаріус протиправно зареєстрував право постійного користування на земельну ділянку площею 74,4 гектара у Києві. Рішення було винесене на підставі Державного акту, виданого 1946 року Виконавчим комітетом Києво-Святошинської районної Ради депутатів трудящих.

«Чорному реєстратору», який приймав це рішення, було анульовано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Фото: facebook