Перерва у роботі виставки відбудеться у зв’язку з важливим проєктом реновації системи освітлення простору “Арсенал Світла”.

Про це повідомили у Facebook-групі “Мистецький Арсенал”.

У повідомленні зазначили, що відсьогодні та до 6 грудня виставка «Футуромарення», яка проходить у Мистецькому арсеналі, зачинена для відвідувачів. Перерва у роботі відбувається у зв’язку з важливим проєктом реновації системи освітлення простору.

Довготривалий, але цінний проєкт потрібен Мистецькому арсеналу:

  • для захисту виставкових експонатів, адже частина робіт, особливо старі мистецькі твори, потребують професійного музейного світла;
  • задля режисури виставки, адже правильне освітлення експозиції (затемнення, висвітлення, динамічне або кольорове світло) підсилює глядацький досвід.

Крім того, у Мистецькому Арсеналі розповіли, які світильники повинні встановити у залах:

  • Світильники Wash Wall, які повністю «заливають» стіну. Вони використовуються переважно тоді, коли на стіні багато творів;
  • Світильники, які створюють «пляму» на стіні. Завдяки ним можна зробити акцент на деяких роботах;
  • Світильники, які можуть зробити «рамку» і світити виключно на твір;
  • RGB планки — ще один тип світильників. Мистецький арсенал має дуже характерні зали зі склепіннями і світло підкреслює красу історичної будівлі. RGB планки дають нам цю можливість, до того ж вони можуть змінювати колір та інтенсивність світла.

З 7 грудня виставка та Мистецький Арсенал запрацює у звичному режимі.

Фото: Фейсбук