Мистецтво в реалі та у віртуальній реальності: у Славутичі відкрився інноваційний музей мистецтв

Новини
Мистецтво в реалі та у віртуальній реальності: у Славутичі відкрився інноваційний музей мистецтв

До кінця року в музеї покажуть виставку креслень Лернардо да Вінчі із доповненою реальністю.

Про це повідомили у міській раді Славутича та у спільноті “Culture має значення“.

Це перший муніципальний інноваційний музей мистецтв у Славутичі, він запрацював цього тижня. Відкриття музею стало завершальною подією арт-резиденції семантичного сюрреалізму у просторі постмодернізму Славутича. Резиденція під назвою OFAR | Open Format Art Residence тривала з серпня. Роботи учасників резидентці стали першими експонатами у виставковій залі нового мистецько-художнього простору Славутича. Потім ці роботи передадуть у фонди нового музею.

Виставка доступна у двох форматах – реальному та віртуальному. В реальному форматі можна побачити роботи в жанрі фото- та графіки, професійних митців, які працювали в підпроєкті Фото-Графіка (куратор Єлизавета Зігура) У віртуальному форматі цікаво побчити монументальні скульптури резидентів підпроєкту “Тривимірне мистецтво у VR” (кураторка Катерина Рай). Також у  VR доступна колекція фрагментів роботи митців підпроєкту Медіа-Арт (кураторка Олександра Халепа).

В офлайні також експонуються роботи студентів Київського Національного університету культури і мистецтв.

До кінця року в мистецькому просторі також заплановані експозиції творів художниці-графіка Оксани Стратійчук, фотографа Валентина Кармінського, сестер Вікторії та Віолетти Лопухіних, збірка віртуальних музейних експозицій виробництва команди aero3D Сергія Присяжного.

Наіцікавішою стане експозиція креслень Лернардо да Вінчі з доповненою реальністю від Олександра Величка.

Музей мистецтв Славутича розташований на другому поверсі БК Енергія і буде працювати згідно з карантинними обмеженнями. Підтримку музею надав Український культурний фонд.

Фото: CultureSlavutich