Перший документ зі змінами вже зареєстрований у Мін’юсті.

Міністерство охорони здоров’я України планує ще двічі розширювати перелік професій для обов’язкової вакцинації від COVID-19. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«МОЗ на виконання закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб“ визначило перелік професій, для яких вакцинація обов’язкова. Ми будемо розширювати цей перелік. І вже зараз запустили зміни, які говорять про те, що до переліку обов’язкових внесуться професії працівників державних установ, організацій, підприємств критично важливих сфер для економіки нашої країни, а також соціальні працівники і поштарі. Наступна хвиля — будемо розглядати питання органів місцевого самоврядування, комунальні підприємства, комунальні установи», — сказав Ляшко.

За словами міністра, перший документ вже зареєстрований, по другому «зроблені зміни, треба пройти погодження з іншими центральними органами виконавчої влади».

«Я думаю, тиждень — 10 днів і документ повинен бути. Це максимум. Має бути знову ж таки зареєстрований у Мін’юсті і опублікований в офіційному віснику», — додав голова МОЗ.

Також Ляшко анонсував введення додаткового вакцинування для українців.

Фото: Фейсбук