На опорах встановили 76 прожекторів, на прогонах – 235 лінійних світильників.

На Індустріальному шляхопроводі в Києві запрацювала декоративна підсвітка. Про це повідомляє прес-служба «Київавтодору».

Повідомляється, що архітектурне освітлення мають різні елементи споруди.

«Своєрідною візитівкою столиці стає влаштування декоративної підсвітки на мостах і шляхопроводах після капітального ремонту. Трьома мільйонами відтінків засяяв Індуструальний шляхопровід разом із пішохідним мостом. На опорах встановили 76 прожекторів, а на прогонах – 235 лінійних світильників», – повідомив в.о. гендиректора «Київавтодору» Олександр Федоренко.

Нині працюють над різними режимами підсвічування шляхопроводу.

«Індустріальний шляхопровід капітально відремонтували в рамках ремонту вул. Борщагівської. Масштабне оновлення автомобільної частини і тротуарів виконали вперше із моменту побудови споруди у 1977 році. На шляхопроводі замінили деформаціні шви, монолітну плиту автопроїзду, гідроізоляцію, покриття автомобільної і тротуарної частини й систему освітлення. Крім того, в межах споруди влаштували нові трамвайні колії», – зазначив Федоренко.

Повідомляється, що Індустріальний шляхопровід – третій об’єкт, який отримав декоративну підсвітку за останні роки. Раніше кольорову ілюмінацію встановили на комплексі із 4 шляхопроводів на перетині вул. Богатирської з просп. С. Бандери і просп. Оболонським. А гірлянди у вигляді листків каштану почепили на Борщагівському шляхопроводі.