Українсьські війська продовжують вибивати окупантів з Київської області.

Про це розказав радник голови ОП Олексій Арестович.

Він повідомив, що бійці ЗСУ  вибивають пртивника з північного заходу і північного сходу Києвщини  і звільнили понад 30 населених пунктів. 

“Є героїчні епізоди дій наших військ. Зокрема, в селищі Дмитрівка два наших танки викотилися на посилену танкову роту противника – це десять танків, повітряно-десантний батальйон противника – в результаті два наших танки знищили десять танків противника і численну кількість БМД противника – бронетанкової техніки, яка є на озброєнні десантників”, – розказав Арестович

Посилений батальйон противника майже повністю знищеним відступив. 

“Це видатний приклад військової звитяги та професіоналізму. Багато техніки, яка стоїть порожня, без палива ми захоплюємо і передаємо на озброєння збройних сил України. Тобто наступ йде вдалий, – підкреслив він.

У відповідь противник намагається вводити із Курської області сюди певну кількість своїх військ. Але, як пояснив Арестович, це лише спроба утримати свої війська від поразки від збройних сил України. Ці війська не становлять загрози ані місту Суми, ані місту Чернігів, Києву чи іншим містам у цих трьох областях.

Фото: Фейсбук