На Київщині відновили електропостачання ще у 5 населених пунктах, газопостачання відновлено у 119 населених пунктах, водопостачання віновлене повністю за вийнятком окремих будинків.

Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація та Гуманітарний штаб Київщини.

Протягом минулої доби аварійні бригади ДТЕК «Київські регіональні електромережі» відновили електропостачання у 5 населених пунктах, до 1,3 тисяч споживачів. Залишаються без електрики ще 12 населених пунктів 10,5 тисяч споживачів.

Служби АТ «Київоблгаз»  відновили газопостачання до 119 населених пунктів (117 повністю та 2 частково) до 131 600 об’єктів споживачів. По місту Ірпінь газопостачання відновлено на 59%. У селі Мощун Гостомельської громади на 80% зруйновано об’єкти до яких надавалася послуга з газопостачання. Службами АТ «Київоблгаз» здійснено аварійно-відновлювальні роботи та подано природний газ у мережу і до 56 об’єктів села.

Без газопостачання залишається лише село Почепин (15 об’єктів) Бучанського району – тривають роботи з розмінування.

На сьогодні без водопостачання у Київськійобласті залишаються лише окремі житлові будинки, зокрема, у смт Гостомель, с. Мар’янівка Поліської громади. Там проводяться відновлювальні ремонтні роботи на лініях електропередач та підстанціях.

Фото: Фейсбук