На Київщині продовжили дію комендантської години: названа кінцева дата

Новини
На Київщині продовжили дію комендантської години: названа кінцева дата

На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження продовжено з 6 до 13 листопада 2022 року. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

“Нагадаємо, під час комендантської години забороняється перебувати на вулиці та в інших громадських місцях, переміщатися транспортом або пішки. Виняток – задіяність у роботі критичної інфраструктури, про що в людини є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. Крім того, при собі обов’язково необхідно мати документ, що посвідчує особу”, – йдеться у повідомленні.

У кожному районі Києва облаштують по 100 пунктів обігріву. У кожному районі Києва підготують в середньому по 100 пунктів обігріву на випадок критичних пошкоджень системи опалення взимку, передають “Kyiv24”.

Делегація з Ізраїлю оглянула руїни в Ірпені та була вражена. Делегація була вражена масштабами руйнувань, яких зазнало місто-Герой Ірпінь внаслідок ворожої окупації. Про це повідомляють “Kyiv24”.

“Всіх членів ізраїльської делегації дуже вразили наслідки військової агресії російської федерації. Я вважаю, що ніхто не міг уявити, що таке можливо у 21 столітті. Під час сьогоднішньої зустрічі ми домовилися про подальшу співпрацю, а представники делегації запропонували свою допомогу у відновленні житлового фонду та облаштуванню укриттів для мешканців Ірпінської громади”, – зазначив керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша.

Київ24