На Київщині прокуратура передала державі 49 земельних ділянок з власності росіян

Новини

Офіс Генерального прокурора повідомляє, що прокуратура передала в АРМА корпоративні права агропідприємства на 4,6 млрд грн. Зазначається, що це частина статутного капіталу компанії, яка належить громадянину РФ.

Слідство, проведене працівниками прокуратури та СБУ, встановило, що у Києві працює підприємство, що надає орендарям землю. Кінцевими бенефіціарами виявилися громадянами РФ.

Отримуючи дохід від здачі землі в оренду, власники підприємства перераховували кошти на рахунки зареєстровані в РФ. Отже, вони платили податки до бюджету РФ та спонсорували російську агресію на території України.

"Суд наклав арешт на активи за клопотанням прокурорів," - зазначає Офіс Генерального прокурора.

Відомо, що загальна площа ділянок - понад 500 гектарів.

Землі передали в Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

"За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури триває досудове розслідування щодо легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ч.2 ст. 209 КК України)," - додала прокуратура.

Нагадаємо: у київському транспорті можуть ввести погодинну оплату. Квитки на 30, 90 хвилин: що очікувати від нововведення.

Також читайте: відключення електроенергії на Київщині - коли та на який термін.

Київ24