Під час бойових дій на Київщині російські військові пошкодили та зруйнували значну кількість об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких 80 медичних закладів.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

За його словами, під час бойових дій на Київщині російські військові пошкодили та зруйнували значну кількість об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких 80 медичних закладів. Два з них – зруйновані повністю. Зокрема, Макарівський центр первинної медицини та Гурівщинська медична амбулаторія.

“Відновлення роботи медичних закладів на деокупованих територіях є пріоритетним, проте це необхідно робити спільними зусиллями влади та бізнесу. Сьогодні ми підписали Меморандум щодо співпраці з відбудови Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Дякую Міністерству охорони здоров`я та Міністру Віктору Ляшку, «Благодійному фонду «Київська Школа Економіки» та його Директорці Світлані Денисенко за сприяння в розвитку медицини Київської області.”, – зазначив Кулеба.

Він додав, що потужне партнерство допоможе не тільки відновити, а й модернізувати постраждалі під час російської збройної агресії медичні заклади Київщини.

Фото: Телеграм